Atnet S.C. Zbigniew Michalski

Szczecin

Opinie o Atnet S.C. Zbigniew Michalski

Miroslaw F.

Do dnia dzisiejszego byłem zadowolony z usługi ,ale obecnie na 43 kanały do oglądania jest ich 14 dosłownie czternaście.Szukam namiarów telefonu,aby poinformować operatora i niestety brak w internecie.Zobacze jak odszukaj umowę czy wtedy jak zadzwonię pod istniejący numer ktoś odbierze i naprawi braki w umówienia która o ile sobie przypominam zawarłem ok.piec lat temu.Usługa jak do tej pory była tania i bez zarzutu.Pozdrawiam Miroslaw F.

majek

Nie jestem pewien, ale chyba firma Atnet S.C. Zbigniew Michalski zakończyła działalnośc, nie jestem w stanie nic znaleźc o nich w Internecie, może ktoś wie co się dzieje z firmą, bo tu cisza na forum.

jeszcze klient

Niestety polityka obsługi klienta tej firmy, to polityka niedopowiedzeń, przemilczeń i arogancji pracowników. Poprzednia epoka? Co kto lubi ;) Ja nie wspieram takich zachowań, nawet jeśli jest "taniej".

szczecinianin

Ostrzegam przed firmą atnet(usunięte przez administratora)

user

Pewnie nie zapłaciłeś abonamentu i Cie olali to normalne.

zdruzgotany

Zapłacili ci za ten marketing szeptany? Chyba pod pozyconowanie to robią. ATNET to firma która OLEWA swoich klientów. Jeśli chcesz żeby wieeeeelu ludzi ci złorzeczyło (ze względu na mierną jakość usług te firmy i arogancję personelu), to tak... wtedy uderzaj do nich.

Zostaw opinię o Atnet S.C. Zbigniew Michalski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atnet S.C. Zbigniew Michalski