Opinie o Atnet Zbigniew Michalski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atnet Zbigniew Michalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Atnet Zbigniew Michalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atnet Zbigniew Michalski w Szczecin

Anatol Nowy wpis

Ponieważ mamy dobrego pracodawcę to nie ma chętnych żeby pisać na forum

Miroslaw F. Nowy wpis

Do dnia dzisiejszego byłem zadowolony z usługi ,ale obecnie na 43 kanały do oglądania jest ich 14 dosłownie czternaście.Szukam namiarów telefonu,aby poinformować operatora i niestety brak w internecie.Zobacze jak odszukaj umowę czy wtedy jak zadzwonię pod istniejący numer ktoś odbierze i naprawi braki w umówienia która o ile sobie przypominam zawarłem ok.piec lat temu.Usługa jak do tej pory była tania i bez zarzutu.Pozdrawiam Miroslaw F.

oburzony naiwniak Nowy wpis
@Miroslaw F.

Ta firma to pomyłka, o internecie lepiej nie wspomnę za 69 zł miesięcznie a raczej jego braku !!! Niech ktoś spróbuje zrezygnować z umowy .... Mi wciąż się nie udało bo Danutka i Zbysiu bardzo lubią wyciągać od ludzi pieniążki za swoje marne usługi.

majek Nowy wpis

Nie jestem pewien, ale chyba firma Atnet S.C. Zbigniew Michalski zakończyła działalnośc, nie jestem w stanie nic znaleźc o nich w Internecie, może ktoś wie co się dzieje z firmą, bo tu cisza na forum.

jeszcze klient

Niestety polityka obsługi klienta tej firmy, to polityka niedopowiedzeń, przemilczeń i arogancji pracowników. Poprzednia epoka? Co kto lubi ;) Ja nie wspieram takich zachowań, nawet jeśli jest "taniej".

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atnet Zbigniew Michalski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
szczecinianin

Ostrzegam przed firmą atnet(usunięte przez administratora)

user

Pewnie nie zapłaciłeś abonamentu i Cie olali to normalne.

zdruzgotany

Zapłacili ci za ten marketing szeptany? Chyba pod pozyconowanie to robią. ATNET to firma która OLEWA swoich klientów. Jeśli chcesz żeby wieeeeelu ludzi ci złorzeczyło (ze względu na mierną jakość usług te firmy i arogancję personelu), to tak... wtedy uderzaj do nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Atnet Zbigniew Michalski - Szczecin

Atnet Zbigniew Michalski
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Andrzeja Struga 78
    70-784 Szczecin