Wpw Invest Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Wpw Invest Sp. z o.o.

makaron

@anonim nie żźaden krzak kolego bo przecież mają całkiem rozbudowaną i fajną stronę internetową a przy okazji sa widoczni w krsie normalnie. wiesz w ogóle co znaczy firma krzak czy musisz jeszcze doczytać?

Jerzy Stefani
@makaron 23.04.2016 11:26

Firma oszust nie dotrzymująca swoich zobowiązań Umowa jest dla niej nic nie znaczącym dokumentem. Służy tylko do pobrania zaliczki .Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.

Zostaw opinię o Wpw Invest Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wpw Invest Sp. z o.o.