Opinie o Novart Mirosław Nowocień w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Novart Mirosław Nowocień. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novart Mirosław Nowocień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novart Mirosław Nowocień w Skawina

lol Nowy wpis

Skoro zapewniona jest umowa o pracę @roamak, to się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne.

pracownik Nowy wpis

Jestem ex pracownikiem. Straciłam ponad 2 lat swojego życia. W firmie można zaobserwować wszystko co najgorsze. Mobbing to pierwsze od czego warto zacząć. Firma jest zadłużona, ciągle dzwoni ktoś z pretensjami i żąda zaległych wpłat do tego komornik to stały bywalec.Co mogli to sprzedali a resztę niby sprzedali firmie NG4U bądz FIL3D choć wszystkie działają w tym samy miejscu,budynku byle komornik nie miał co zabrać.Brak wypłat w terminie, zwodzenie i okłamywanie pracowników a sami wożą się po europie i podpatrują co i kogo podrobić ewentualnie oryginalną nazwę zastąpić własnym logo, nie liczą się z pracownikiem i jego życiem prywatnym, wyzyskują i nie szanują.Gdy nagle w tym samym czasie odeszło kilku pracowników pozmieniali nr.tel.a jak się je zdobyło to nie odbierają.Oszuści na wielka skalę.A teraz najważniejsze i przestroga firmy NOVART(W Skawinie.Kryspinowie,Lusinie-zmieniali tylko siedziby firmy)+ NG4U i FIL3D TO JEST JEDNA I TA SAMA FIRMA tylko sprytnie rejestrowana za innego z braci NOWOCIEŃ bo z firmą NOVART I p MIROSŁAWEM NOWOCIEŃ NIKT JUŻ NIE CHCE ROZMAWIAĆ i WSPÓŁPRACOWAĆ!!!!! Najgorsza firma jaka może być. Sprowadzają najtańsze produkty Chińskie i sprzedają po cenach renomowanych firm. Nie warto u nich pracować i nie warto robić z nimi interesów STRZESZCIE SIĘ PRZED NIMI !!! PS.DO dnia dzisiejszego nie dostałem wraz z kolegami zaległych wynagrodzeń liczonych w tys.!!!W PIP-e mają jakieś chyba uklady bo wierzą za każdym razem w ich każda bajkę że za tydzień wszystko zostanie uregulowane.Sprawa ciągnie się już 4 m-c i dostali jedną kare wysokości 2000pln którą "prosto w twarz" przyjęli śmiechem.....ale kasę mają bo trzeba zobaczyć czym się wożą i jak mieszkają.

rick

Zgadzam się z opinią, jest to dobry pracodawca przepracowałem tam dwa lata bez żadnych zgrzytów

Zostaw merytoryczną opinię o Novart Mirosław Nowocień - Skawina

Novart Mirosław Nowocień