Grupa Silikaty Sp. z o.o.

Kruki

Grupa Silikaty Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Silikaty Sp. z o.o.

StaryPracownik

Gratuluje inteligencji Jaro128. Kierownik zabiera tylko tym co są pijani w pracy ha ha, a tym którym uda się przepracować 8 godzin to co daje? Może premie? Trzeba bardzo kochać swojego kierownika(albo może wazelinka) żeby pisać że toleruje pijaństwo w pracy chapeau bas.Bardzo dobrze że napisałeś że jesteś aktualnie pracownikiem,świadczy to o tym że ten proceder jest cały czas aktualny.Taki kierownik to skarb, szkoda że jego myślenie zatrzymało się w czasach PRL.

Jaro128
@StaryPracownik 05.11.2018 19:28

Uważam że kierownik jest dobrym człowiekiem. I czytaj że zrozumieniem, bo nie napisałem że ktoś pozwala komuś pracować pod wpływem alkoholu. Jeżeli komuś zdarzyło się przyjść na "gazie", to kierownik odsyłał do domu i tą osoba miała odrobić dniowke w sobotę. To źle? A może Ciebie zwolnili, a teraz piszesz takie glupoty?!

Jaro128

Jestem aktualnym pracownikiem, co do pracy , warunki nie są łatwe, w szczególności w okresie jesienno-zimowej. Brakuje nad placem zadaszenia. Co do wynagrodzenia, to na naszym rejonie jest to średnia stawka godzinowa. Ale wypłaty są zawsze terminowe, i jeżeli plan zrobiony to też można liczyć na premie. Dodatkowym plusem jak dla mnie są "wczasy pod gruszą", bony bo u prywaciarza tego nie ma. Jeżeli chodzi o Kierownika to tylko osoby które przychodziły na "gazie" do pracy dostawały możliwość odrobienia dniówki zamiast dyscyplinarki.

StaryPracownik

Do Tatuś. Prawda kole w oczy, to co napisał Tom7914 to cała prawda.Byłem kiedyś pracownikiem Grupy Silikaty i doskonale wiem co się tam działo, kierownik Jagła czuł się tam jak król robił co mu się podobało dawał premię swoim pupilom zabierał dniówki komu chciał i za co chciał dopisywał godziny synusiowi ciamajda jakich mało teraz podobnież kierownik(mianowany przez tatusia) zawsze w soboty w pracy był he he. Była tam taka dozownia piasku gdzie miał swój CPN. Ogólnie praca nie najgorsza dla ludzi którzy chcą pracować, wypłaty punktualnie zawsze na czas.

mm

szczera prawda (usunięte przez administratora) kradnie materiał i kara pracowników

Tatuś

Do Tom7914! Matole masz problem to powiedz w oczy! Nie palantuj na forach. Pasuje Cię do takiego obozu wywieź. Niech twój tatuś ci załatwi stołek.

Synuś tatusia
@Tatuś 31.10.2018 15:50

Niżej miało być. Synuś tatusia

Tom7914

Pracowałem w silikatach w kluczach i dobrej opinii nie mam o tym zakladzie,były kierownik pan jagła dawał karę jak coś zrobiłeś nie tak to w weekend robiłeś za friko poza tym robota ciężka i tępo że pot leciał z krocza i śnieg i deszcz trzeba było robić za te śmieszne pieniadze,teraz podobna jest jego synuś kierownikiem drugi nie rub jak tatus,a ludzie głupi zamiast szukać innej pracy to robią w tym obozie,ja że sobie na głowę nie dam wejść to się zwolniłem

Honorata

@ypaoal a nie wiesz, czy na ten moment firma nie prowadzi rekrutacji zewnętrznych? Czy po okresie próbnym oprócz umowy o prace można spodziewać się dodatkowych benefitów? @były pracownik od jakiego stanowiska zaczynałeś swoją przygodę z firmą Grupa Silikaty?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Grupa Silikaty Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

ypaoal

Nie wiem co prawda jak sprawa wygląda dokładnie z umowami na czas nieokreślony, ale wiem, ze na takie przeciętne stanowisko jak chce się dostać zwykłą umowa o prace to trzeba odbyć ten okres próbny i potem już zawsze spokojnie dają taką umowe na pewno.

zainteresowany

Jakieś opinie może ktoś przedstawi? Jaka atmosfera w firmie i jakie podejście do pracowników?

były pracownik
@zainteresowany 03.02.2015 19:23

na poziomie średniej krajowej

Zostaw opinię o Grupa Silikaty Sp. z o.o. - Kruki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Silikaty Sp. z o.o.