Grupa Silikaty Sp. z o.o.

Kruki

Opinie o Grupa Silikaty Sp. z o.o.

ypaoal

Nie wiem co prawda jak sprawa wygląda dokładnie z umowami na czas nieokreślony, ale wiem, ze na takie przeciętne stanowisko jak chce się dostać zwykłą umowa o prace to trzeba odbyć ten okres próbny i potem już zawsze spokojnie dają taką umowe na pewno.

zainteresowany

Jakieś opinie może ktoś przedstawi? Jaka atmosfera w firmie i jakie podejście do pracowników?

były pracownik
@zainteresowany 03.02.2015 19:23

na poziomie średniej krajowej

Zostaw opinię o Grupa Silikaty Sp. z o.o. - Kruki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Silikaty Sp. z o.o.