Trans-Kom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Kosmatka

Strzyboga

Opinie o Trans-Kom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Kosmatka

case

a ta firma w ogóle jeszcze istnieje?

kaczki

FIRMA TO BANKRUT I NIE WYPLACA PIENIEDZY NKOMU,TABUN KOMORNIKOW I SPRAWY W SONDACH. NIE POLECAM!!!!

piotr

baku powiedz coś więcej o tej sytuacji

Baku

Obecnie firma upadła i nie rozlicza się z nikim, szef ma kilku komorników na karku i patrzy kogo tu jeszcze wychuchać.

Operator

czy ktoś z obecnie pracujących tam osób orientuje się jak wygląda obecna sytuacja finansowa firmy ? Chciałbym tam złożyć papiery, ale się waham.

naprawdę odradzam, a jeśli już to po zatrudnieniu szukać dalej pracy

anna

Daruj sobie

dorex

podobno niejest zle

Zostaw opinię o Trans-Kom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Kosmatka - Strzyboga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Kom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Kosmatka