Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział

Porosły

Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział

Iza

Jak dokładnie wygląda proces rekrutacji w Bergerat Monnoyeur? Czy aplikując na dane stanowisko przechodzimy przez rekrutację kilku etapowo? Na co zwracają uwagę podczas całego procesu? Wszelkie informacje pomogą osobom zainteresowanym ofertami pracy. Doświadczenie pracowników danej firmy pozwoli na lepsze przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i udzieli na pewno odpowiedzi na pytania, które pojawiają się u osób aplikujących na dane stanowisko.

kama

a dlaczego? wlasnie jak mam rozmowe a poczatku przyszlego tygodnia mam sie bać?

Rick

Brak profesjonalizmu jeżeli chodzi o proces rekrutacji.

jasne

@up Jasne, chyba, że mówisz o kwocie brutto...

mechanik polowy

Witam! Ta firma ma bardzo "udziwniony" sposób rekrutacji pracowników. Na oficjalnej stronie "cacy" a w realu, tak jak piszecie , wymagania , Bóg wie jakie, a jak nie ma "kontaktu" to będą zwodzić bez końca...myslałem ,ze może trzeba dać w :"łapkę" kopertę Pani z HR,ale się krępowałem bo byli we dwoje z menagerem rozwoju serwisu...ot cała RP.Jednym słowem FIKCJA!

klient

fajnie, że sobie kadzicie jak to wam dobrze w tej firmie ale zpomnieliście, że jesteście dla klienta. a jeżeli klient nie jest wielką korporacją która ma 20maszyn to rąbiecie go jak możecie. NIE POLECAM NIC U NICH KUPOAĆ NIE POLECAM WSPÓŁPRACOWAĆ PO PROSTU FRANCUSKA FIRMA

była pracownica

Witam Pracowałam w BMie kilka lat, stanowisko biurowe. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie ta firma może być przykładem (oczywiście nie idealnym- HR pozostawia wiele do życzenia i inne obszary też) firmy dbającej o pracownika. Pracownik przychodząc do pracy ma zapewnione wszystko, odpowiednio wyposażone stanowisko, kawy herbatki ciasteczka itp. do użytku wlasnego, nie trzeba martwić się w tym zakresie o nic. Pensja jak pensja, jeden lepszą ma inny gorszą ale są dodatki, roczne premie (stanowiska biurowe) karty multisportu dofinansowania do tzw wczasów pod gruszą, ubezpieczenia i inne socjalne dodatki a o to nie łatwo w polskich firmach większych czy mniejszych. I co najsistotniejsze, nie tylko człowiek po znajomościach ma możliwości rozwoju, jest mnóstwo osób które awansowały bo poprostu były dobre. Atmosfera w zależności od oddziału, od ludzi w nim pracujących, ja nie narzekałam, zzyłam się z ludżmi bardzo, poki co najlepiej wspominam własnie te firmę. Pozdrawiam :)Pewnie spytanie czemu odeszłam? Bo widziałam w innej firmie lepsze możliwości samorealizacji.

były pracownik
@była pracownica 12.05.2014 14:34

Witam zgadazam sie w 100% z tą opinią. Firma naprawde przyjazna pracownikowi. Premia, opieka zdrowotna, fundusz emerytalny, dopłaty do wczasów. Ludzie naprawdę fajni i pomocni. Wiadomo polityka w każdej firmie jest ale tutaj naprawdę zwykły pracownik nie odczuwa tarć na górze :) Polecam z czystym sumieniem :) pzdr

Zgadzam się co do układów, nepotyzmu. Porosły 2 osoby - wszystkim znani ,,bracia", Poznań 3 osoby, Czeladź 2 osoby, (to ci co już dłużej pracują, reszty rodziny nie liczę)... jak w urzędzie.

bolo

Zgadzam się z przedmówcą, jeden wielki łańcuszek wzajemnej adoracji i układów. Właściwie to sama marka CAT się broni bo w Czeladzi to jedna wielka amatorka.

jojo

Jak nie masz brata, siostry, taty, sąsiada itd. w firmie, to nie jesteś w układzie, a jak nie jesteś to ... Cię nie ma. Teraz np. z powodu kryzysu.

bobo

praca jak praca, zarobki dobre ale nie znasz dnia ni godziny gdy cię wyleją z pracy,

Zostaw opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział - Porosły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Oddział