El Professional PHU

Gdynia

Opinie o El Professional PHU

Adam

Praca po 11-12 godz. na dobę?? Należą się nadgodziny. Premia to osobny temat. Zgłosiłbym sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy, anonimowo. Sprawdzą i ukarzą kogo trzeba. Prowadzenie rejestru nadgodzin jest obowiązkowe.

Jan

Chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda praca w tej firmie na stanowisku elektromonter, z tego co wyżej piszecie to płaca podstawowa to płaca minimalna, a pod koniec miesiąca otrzymuje się premię bez potrącania ZUS? Pytanie moje jest takie na jaką premię mogę liczyć jeśli jestem elektromonterem z 10-letnim stażem pracy, mam uprawnienia do pracy na koparce i prawo jazdy kat.C, nie korzystam ze zwolnień lekarskich. Czy tam są stawki godzinowe?

ktoś1
@Jan 28.01.2017 17:58

praca po 11 -12 godz, umowa o pracę, ZUS jak wyżej - od minimalnego wynagrodzenia brutto, dodatkowo premie

ktoś

zgadza się, ale firma rozwojowa. Na początek polecam każdemu, atmosfera miła.. na spokojnie robi się to co każą - wyceny, dokumentacje powykonawcze. Jak na początek to wg. mnie dobra sprawa. I kasa tak jak wyżej. Z godzinami to cóż.. spędza się długo czasu, ale w ciągu dnia bez problemu można wyskoczyć i sobie coś załatwić- nie rozliczają CIę z każdej minuty. I jest możliwość rozwoju/awansu a wtedy auto firmowe do dyspozcji - każdy z firmowym autem dojeżdża do pracy. Pisałem cały czas o pracy w biurze.

KTOŚ

W biurze pracują też po 11 godz od 6 do 17stej. Na początek można liczyć na min 3500zł do ręki. Ubezpieczenie jak pisano wyżej - od minimalnego wynagrodzenia brutto - taką umowę się dostaje.

el

Nikt mnie nie zwolnił sam się wykopałem i nie żałuję, teraz gdzie indziej mam dobrze i nikt w robotę mi się nie wpierdala a nie to co z nerwowymi kaczorami którzy przed pracą spożywają alkohol.

el

W tej firmie ostatnią wypłatę trzeba odbierać dwa razy,ponieważ niewiedzą czy komuś przyznać premią czy nie.

ja

a jak wygląda praca na stanowisku asystenta kierownika robót elektrycznych? jakie są wymagania stawiane takim pracownikom?

elektryk

Firma ma potencjał ale niczego się tam nie nauczysz przez traktowanie ze strony gburowatego przełożonego kier. budowy ŁS. Nie pomoże się dalej rozwijać bo sam mało wie a za kasę to weźmie nawet kilka robót na raz pod siebie żeby innym nie dać normalnie prowadzić budowy, a sam się nie wyrabia.

pracownik nieznajomy

Nie polecam tej firmy i tyle!!! (usunięte przez administratora)

Niska płaca,o wolnym można pomarzyć,sprzęt na którym się pracuję słaby i zniszczony (usunięte przez administratora)

nie zadowolony

Nie polecam tej firmy głównie na złe traktowanie ze strony przełożonych takich jak [usunięte przez moderatora]

aty

Szef to rowny gosc,[usunięte przez moderatora]

zmęczony

Zgadzam sie szef ok, ale kierownictwo to juz inna historia szczególnie jeden, zrobilo sie troche cieplej i juz chca by pracowc po 12h, niech sie zastanowia bo ludzie maja dzieci zony i mase innych spraw ktore trzeba zalatwic, sami w godzinach pracy zalatwiaja prywaty a jak ty chcesz wone to wielki problem.

niezadowolony

[usunięte przez moderatora], praca po 12h za zwykla stawke, najnizszy zus,

Zostaw opinię o El Professional PHU - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El Professional PHU