Building Plastics Polska Sp. z o.o.

Buk

Opinie o Building Plastics Polska Sp. z o.o.

Puchacz

Pracowałem w Building Plastics przez 2 lata, robotę zmieniłem na własne życzenie, bo chciałem przejść do innej branzy. Nie miałem powodu do narzekania, ale chciałem zarabiać wiecej stąd decyzja. Fajni ludzie i firma z przyszłoością, a drobne spięcia to normalka.

Czy rekrutacja w firmie Building Plastics Polska Sp. z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Building Plastics Polska Sp. z o.o. - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Building Plastics Polska Sp. z o.o.