Tacoma Polska

Włocławek

Opinie o Tacoma Polska

nurrrko

Premia to bardzo dobra opcja w tej firmie @kronim, przy czym no trzeba jednak się postarać aby ją dostać, umowa o pracę jest zawiera na czas określony, ale po jakimś czasie już mogą dać na czas nieokreślony.

zawww

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia bardzo dziekuje za odpowiedzi

do czasu moja droga do czasu, sama wspomnisz te słowa i wtedy zrozumiesz jaka byłaś głupia. polak mądry po szkodzie, jeszcze raz powtarzam sama zobaczysz

uytr

jest więcej takich, którzy w Tacomie pracują bez żadnych większych perturbacji. Tak to już jest, że jedni potrafią się dostosować, a inni nie. Dziwi mnie tylko to, że jak komuś praca się nie podoba, to zaraz smaruje po sieci kalumnie... Strasznie to infantylne

płacą

oczywiście, że płacą wynagrodzenie. I to całkiem niezłe. Za ostatnią wypłatę kupiłem sobie nowy telewizor i jeszcze zostało.

honorataw

witam, znam osoby w reportazu osobiscie, pracowalam z nimi i to co mowia to przeraza mnie i moj zespol. Wstydze sie ze mialam mozliwosc z nimi pracowac i spedzac czas. Jezeli odchodza do konkurencji to musza sie liczyc ze to niesie ze soba konsekwencje, nawet nie wyplaconej prowizji. Smieszni sa w tym reportazu!

witam, praca w firmie sprawia mi duzo przyjemnosci.

honorataw

witam zapraszam na konferencje ! Zaprszam do usmiechu! Pozytywne emocje i pozytywne nastawienie jest droga do sukcesu, nie marudzenie!

honorataw

witam, prosze podaj swoj adres i prawdziwe imie abys mogl lub mogla przedstawic swoje fakty publicznie. Pomowienie jest karane! Firma nie bedzie stala obojetnie do nieprawdziwich informacji. Nordea tez nie bedzie stala obojatnie do pomowien, a wlasnie to jest co dzieje sie tutaj na forum.

witam, reportaz bardzo ciekawy dla osob ktore dzialaja na szkode spolki. mamy juz dosc waszej negatywnej nagonki. ciekawa jestem ja rozwija sie wasza praca w konkurencji? Powodzenia!

ja

Bardzo ciekawa praca. Szkolenia sa super!

honorataw

witam, uwielbiam moja prace!

witam, firma jest ok! tylko sie smiac z takich opini! widac ze jestes wielkim ekspertem w tej dziedzinie. Gratulacje za wiarygodnosc i zytelnosc. Tacoma Polska dziala fair i nasz zespol wlasnie jedzie do Kopenhagii na weekend!

witam, jestem z firma zwiazana i ciesze sie ze mam mozliwosci pracy wlasnie w tym zspole! duzo sie ucze i problemu z wyplatami nie mam. PROSZE JEZELI KOMENTUJESZ TO PADAWAJ FAKTY I KONKRETY! Latwo sie ocenia innych tylko nie siebie! pozdrawiam! honorata

Zapraszam do oglądnięcia programu INTERWENCJA, który wyemitowany będzie we wtorek 5 kwietnia o godzinie 16.15 w TV Polsat. cdn, bo sprawa jest rozwojowa

kasia

mi też płacą i pozostałym specjalistą z naszego biura, tak samo około 20 ludzią

Robert Ł

POLECAM Prace w Tacoma, jeżeli naprawde masz chęć pracować, to zarobisz duże pieniądze, z wynagrodzeniami nie mamy problemu, jak by były, to jakoś bym zauważył, wkońcu pracuje nas grupa ponad 20 osób!!! Jedni rok inni pół roku, jeszcze inni kilka miesięcy, ale wszyscy jesteśmy zadowoleni, jeżeli ktoś ma wątpliwości, co do pracy w jakiejkolwiek firmie, to niech nie pyta o zdanie byłych pracowników, tylko tych co pracują aktualnie, Przyjdź porozmawiaj z nami, dowiesz się czy dostajemy pieniądze, czy jest inaczej

dobra firma jestem z niej zadowolony nie wiem co chcecie !!!

Piotr Pokora

Miej odwagę i nie bądź anonimowy. Boisz się?

xxx

Zapewne tańczysz jak grają ...dobrze znam ten system.

asica

( usunięte przez administratora ) to nie warto sie u nich zatrudniać?? teraz szukaja nowych pracowników

hm...

a mnie zawsze płacą na czas... ciekawe czemu ?

Zostaw opinię o Tacoma Polska - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tacoma Polska