Opinie o Tacoma Polska Sp. z o.o. w Leszno Chrobrego 40

FIRMA "AGENDA"

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tacoma Polska Sp. z o.o. w Leszno Chrobrego 40

Mila Nowy wpis

Czy firma ma jakiś oferty pracy? Chciałabym aplikować tylko zastanawia mnie ta cisza na forum. Jak są opinie od pracowników to wiem, ze firma dobrze działa

qwert Nowy wpis
@Mila

mi zalegają 11 tys. I nie chcą zapłacić zastanów się

miro Nowy wpis

jak na razie to nie ma u nich ofert pracy z tego co wiem.

Qwert Nowy wpis

Zaległość jest od conajmniej 5 lat,tak lat, są to pieniądze całej grupy, których Prezes nie wypłacił choć solennie obiecywał.Nie dostał też wynagrodzenia Dyr. Regionalny i Kier grupy. Jak Tacoma tłumaczy takie opóźnienie???? wcale. Nie chcą zapłacić i tyle. Oszuści.

Qwert

Twój wybór, mi zalegają z wypłatą ok 11,000 zł, to jest fakt, potwierdzę przed każdym sądem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tacoma Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
K.Ar.

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Tacoma Polska Sp. z o.o. ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów finansowych. Będzie odpowiedzialna za b... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703392?keywords=&region=

sdahgasjdg123

UWAGA ! Teraz stworzyli nową spółkę ELITE INVESTMENT JA TEŻ MIAŁEM MIESIĄC TEMU DOSTAĆ WYPŁATE ZA PÓŁ ROKU PRACY I KONT JEST PUSTE !!!

Piotr Pokora

Witam wszystkich, którzy czują się pokrzywdzeni przez firmę TACOMA POLSKA Sp. z o.o. Jestem wśród tych, którzy dali się nabić w butelkę i teraz muszą dochodzić swoich praw przed sądem. Pragnę wszystkich poinformować, że wszyscy Ci którzy otrzymali od firmy Tacoma Polska Sp. z o.o. PIT 11 za rok 2009 lub 2008 (rozliczenie z podatku) powinni upewnić się czy jest on dobrze rozliczony. Na niniejszym Picie 11 pojawia się informacja o odciągnięciu przez firmę składek na ubezpieczenie zdrowotne. Niezależnie od kwoty jaka jest tam wpisana, proponuję sprawdzić, czy faktycznie została ona przez Płatnika (TACOME) wpłacona do ZUS. Można tego dokonać oddając do ZUS-u wypełniony druk ZZU, jaki wykorzystywane jest również w celu sprawdzania składek do OFE. Jeżeli z ZUS-u przyjdzie odpowiedź, że firma zalega z płatnościami, to mamy do czynienia z przestępstwem, o którym mowa w Art. 218 i 219 Kodeksu Karnego i Art. 56. Kodeksu Karnego Skarbowego. Co należy wówczas uczynić? Skserować wspomniany PIT, oraz zaświadczenia z ZUS i wraz z pismem o DONIESIENIU PRZESTĘPSTWA oddać do Biura Podawczego najbliższej prokuratury rejonowej. Zainteresowanych otrzymaniem wzoru niniejszego PISMA do Prokuratury, proszę o maila pod adres t(usunięte przez administratora)m Ja już złożyłem takie doniesienie i sprawa jest w toku. Z pozdrowieniami dla wszystkich pokrzywdzonych. Piotr Pokora

pozamykać cwaniaków

http://interwencja.interia.pl/ Reportaż o nazwie "Do sądu po swoje pensje". Proszę aby każdy zobaczył prawdę o tej firmie i o zarządzie.

Karol

Pracujemy od ponad pół roku, ponad 20 osób i jakos nikt z nas nie zauważył problemu, żeby komuś Tacoma nie wypłaciła, a tutaj nagle pojawiły się ze 3 osoby, które narobiły problemu i wielki szum......jakby nie płacili, to byśmy odeszli z firmy, ale nic nam takiego nie wiadomo

Zapraszam do oglądnięcia programu INTERWENCJA, który wyemitowany będzie we wtorek 5 kwietnia o godzinie 16.15 w TV Polsat. cdn, bo sprawa jest rozwojowa

Osoby, które chcą odzyskać należne pieniądze proszę o kontakt pod e-mail t(usunięte przez administratora)m Wskażę nieodpłatnie drogę, krok po kroku, co należy zrobić by pieniądze odzyskać. Proszę się nie obawiać kosztów sądowych. Są małe, a ponadto po wygranym procesie pokryje je Tacoma. Nie ma też znaczenia jaką kwotę Tacoma jest Ci winna. 500 zł to też pieniądz i to Twój pieniądz. Pomogę. Wyślij e-mail na w/w adres. Pozdrawiam. Piotr Pokora

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz1,35590,7678972,Oszukani_przez_Tacome___gdzie_sa_nasze_pieniadze_.html Zapraszam do przeczytania artykułu prasowego. cdn

a

Witam "Dyrektora" bardzo jestem zainteresowana tematem, chciałabym uzyskac odp na kilka pytań. Proszę o kontakt na adres (usunięte przez administratora)pl. dziękuje

Natasha

współpracowałam z nimi rok temu - żadnych pieniędzy mimo podpisanych umów z klientami (są juz w Nordei). Odeszłam już dawno, ale chcę dostać należną mi prowizję

kasia

to prawda TACOMA nie placi mi i mojej grupie zalega od ponad roku z wyplata

Qwert

Komu Tacoma zalega z wypłatami prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

melon

Naprawdę, nie płacą.