EKOLAND S.C.

Kraśnik

Opinie o EKOLAND S.C.

cena
użytkownik zarejestrowany

@obserwator, może warto też to powiedzieć właścicielom firmy, widocznie coś jest nie tak w sposobie zarządzania firmą. Ja uważam, że do odważnych świat należy i gdybym był ich pracownikiem, to bym tego nie przemilczał.

obserwator

W gminie Poniatowa również obsługują wywóz nieczystości i takiego bałaganu i nieporządku w mieście nigdy nie było,porażka totalna.

maniek

Nabrali robót we wszystkich możliwych gminach to i rady nie dają.Pracownicy padają na pysk a tu roboty nie do przerobienia.

lubelak

Znów w Lublinie poraz kolejny super się popisali z wywozem nieczystości,pogratulować tylko.

były pracownik

Roboty dużo nawet po 12h,z bhp na bakier ,z przepisami również,ot polski galopujący kucyk ,po trupach do celu.

mixo

Ta ciekawe taka super niby wiec po rozmowach z pracownikami nie wygląda to tak ciekawie.Tylko nikt sie nie wychyli bo maja trzymać mordy na klucz bo inaczej aut.Szału nie ma wystarczy tylko podpuscić pracowników i posłuchać.

Damian

Super firma. Tutaj traktuje sie ludzi na poziomie, nie to co korporacje. Firma Polska z perspektywami. Sam pracuje od 10 lat. Firma wchodzi na nowe rynki i ciaGle powieksza rynek. Polska firma !!!

kraśniczanin
@Damian 28.12.2015, 21:55

super firma ???? szkoda tylko, że nie odbiera śmieci na czas wg ustalonego harmonogramu, szczególnie duże gabarytowo stoją i stoją , wygląda paskudnie, tylko czekać jak jakiś bezdomny się zadomowi w tych meblach.

max21

Drapieżna i zaborcza polityka EKOLANDU może kiedyś obrócić się przeciwko nim samym.Mając tak duży obszar do obsługi w świadczeniu usług wywozu nieczystości wchodzą w paradę firmom które tego nie robią ,bo mają resztki przyzwoitości i honoru dając przy tym tak śmieszne i zaniżone ceny doprowadzi do klęski na rynku obioru odpadów.Jeszcze pewnie kilka lat a zaczną dopłacać do świadczonych usług bo do tego to zmierza.Mam nadzieję że obecna władza prześwietli również i tą chorą ustawę i pociągnie do odpowiedzialności nieuczciwą konkurencję.

Jak długo pracowałeś w firmie EKOLAND S.C.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw opinię o EKOLAND S.C. - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOLAND S.C.