Opinie o FCC Environment w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FCC Environment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FCC Environment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCC Environment w Zabrze

Jacek

Idealnych firm nie ma i zawsze może zdarzyć się jakaś wpadka!

Lulu
@Jacek

Szkoda, że w ASIE ciągle są jakieś WPADKI

Przemek
@Jacek

I to pisze osoba która sama za tyle wpadek odpowiada . Niby dyspozytor

Lulu
@Przemek

No musi przecież kryć swoje 4 litery. Ale nie tylko dyspozytor jest taki super. Koordynatorka pewna też jest taka fajna ????

Lila

Ja również miałam nieprzyjemność z jedną z pań na infolinii. Zgroza kogo wy zatrudniacie do pracy z ludźmi

padre ojcze

witam.Pozdrawiam kierowców którzy siedzą na porannej kawie na jadalni i obgadują innych za plecami-szkoda że siebie nie widzicie w lustrze..... . sami na siebie donosicie waszym przełożonym bo może będzie lepsza premia o 5zł ha.ha

Pedro

Jeśli w firmie pracują osoby , które piszą na tym wątku to atmosfera jest kiepska. Obrażanie ludzi jest okropne.

Tygrysek
@Pedro

Proszę Cię wytłumacz jeszcze raz o co Ci chodzi bo chyba nie zrozumiałem. Kto kogo obraża?

Kierownik zmiany

Bez komentarza dużo obietnic. Na koniec rozmowy poinformowano mnie iż wybiorą kilku kandydatów na drugi etap, aby pokazać zakład. Okazało się że nie ma kolejnego etapu tylko już wybrali kompletny brak profesjonalizmu. Najwyraźniej nie możesz być mądrzejszy od Kierownika zakładu Żenada. NIE POLECAM

?????

Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Oburzony

Kobiety z infolinii beznadziejne i chamskie. Chamstwo rodzi chamstwo. Kobiety jeśli nie potraficie rozmawiać z ludźmi to może zmiencie zawód?

Głąb

W Krakowie tak samo zarobki bardzo kiepskie ludzie spoko tylko kierownik myśli że to jego firma i robi co chce porostu msciwy gość premie bierze za co chce a każdy wie że jak weźmie to więcej dla niego jest

Zero profesjonalizmu, prymitywne zarządzanie. Nie polecam NIKOMU...

Tutu

Nie polecam pracy w tej firmie. Gorszej chyba nie ma...

tacki

Ktoś zakpił z mieszkańców Wojkowic. Firma w dniu dzisiejszym dostarczyła pojemniki stare, brudne. Na moich oczach czterem poj odpadły kółka. I taka firma ma się zajmować czystością w mieście.

jsabrinz@gmail.com

Firma poniżej wszelkiej krytyki ! Całkowity bałagan , pieniądze za kontenery się bierze z góry a terminów dostarczenia nie dotrzymują wcale. Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy .Skandal

Robol

Pensja podstawowa ładowacza po jakże szczodrej podwyżce (50 zł) 1550 zł brutto, śmiech na sali. Zd-Wola

aw

Czy ktoś wie czy są tam przyjecia gdzieś do bióra?

zefel
@aw

Takich co piszą "bióra" do biura nie przyjmą.

Mirek

W tym momencie jak zresztą niektórzy na pewno z Was zauwazyli poszukiwani są ludzie na stanowisko sortowacz surowców wtórnych, nie jest to zbyt czysta praca, ale okej

MarCoPolo

Firma asa jest niekompetentna pracują tam nie poważni ludzie oczywiście muwie o kierownictwie . Firma jest nie wypłacalna chcą po najniższym koszcie żeby pracownicy pracowali długo a nawet po godzinach bez żadnych wolnych sobut jeśli ktoś chce zatrudnić w tej firmie radze zastanowić się kilka razy.

Wydawala sie byc ciekawa po stronie www. Niestety czar prysł jak sie zatrudniłam w niej. Nie polecam.

Zimn@Ziemia

Firma bardziej śmieciowa niż odpady, którymi się zajmują. Zanim podejmiesz temat zatrudnienia się w ASA w Zabrzu, przemyśl go kilka razy, a jeśli nadal będziesz chciał do tematu wrócić to jesteś desperatem, który nie mógł nic lepszego znaleźć. Jest jeszcze opcja, że zostaniesz tam kierownikiem ale to znaczy, że wepchnęli Cię tam "po znajomości" z zarządu.

MPGK

Pracuję w tej firmie od 2010 roku. Praca w asa jest bardzo ciężka niekiedy w nadgodzinach na 2 zmiany.Wypłaty od 1450do1800 jeszcze wymuszają soboty. od kiedy są nowy dyspozytor i kierownik to premie są po 300zł .Poprzyjmowali SWOICH kierowców PO ZNAJOMOŚCI co nigdy nie pracowali na śmieciarce i dlatego ZABRZE MA PRZEPEŁNIONE POJEMNIKI .A TRASÓWKI MAJĄ PO 790 MIEJSC NA DZIEŃ

A JAKIE ZAROBKI TAM OFERUJĄ?

mlody

smieciowe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o FCC Environment - Zabrze

• Jak się pracuje w FCC Environment?

Zobacz opinie na temat firmy FCC Environment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCC Environment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FCC Environment?

Kandydaci do pracy w FCC Environment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FCC Environment