Opinie o Gawex-Media w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawex-Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gawex-Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawex-Media w Szczecinek

Maciek W.

Najlepszy internet jaki kiedykolwiek miałem

Mongoł Nowy wpis
@Maciek W.

Też tak uważam, mam internet z Gawexu od lat i zawsze śmiga bez problemu

araka Nowy wpis

najgorszy dostawca w internetu w calym miescie, ciagle kicki, lagi, duze pingi nie da sie korzystac z tego internetu tak jak obiecuja (usunięte przez administratora)

DIEGO Nowy wpis

Najgorsza sieć ever nie polecam co chwile ma problemy wywala internet

Dominika Nowy wpis
@DIEGO

No to słabo w sumie a umowę to od kiedy masz podpisaną i jakie warunki wypowiedzenia?

Julia

Pod jakim adresem internetowym można składać CV do Gawexu? Na stronie firmy nie ma zakładki Kariera. Pozdrawiam

Dorota
@Julia

A co szykują się jakieś przyjęcia? Jeśli tak to daj znać skąd się dowiedziałeś i na jakie stanowisko kogoś szukają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gawex-Media. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Irek

Co mogę powiedzieć Tragedia z internetem prędkości są do 150 i nigdy nie ma 150 a większość czasu to połowa tego jest ceny z kosmosu nadal nie mam na kablu pakietów 300/600/900 tylko jest 150Mb/s jest bardzo drogo a mamy już koniec Października 2020 to się nazywa lider technologii

Były nie zadowolony klient
@Irek

Bo to prawda co się dzieje z obcinaniem łącza coraz gorzej jest już 2022 a nadal na kablu brak nowych pakietów internetu powyżej 150Mb/s nawet vectra oferuje 600Mb/s już a zaraz będzie 1.2Gb/s

Maja
@Były nie zadowolony klient

To słabo... A kiedy miały być te nowe pakiety?

Anonimowyy

Najgorszy dostawca internetu z jakim się spotkalem, ciągle awarie, słaby zasieg, kłopoty z wifi, obsługa nie zna się na niczym, zawsze gdy zadzwonię to obsługi ta każe mi zresetować modem SERDECZNIE NIE POLECAM firmy gawex media Moje sugestie dla Gawex-Media: Najgorszy dostawca internetu, ciągłe problemy i na niczym się nie znają

Justyna
@Anonimowyy

Jeżeli miałeś problem z jakością usług, czy poinformowałeś o tym fakcie swojego dostawce? Być może wówczas problem udałoby się rozwiązać. W obecnej chwili ciężko będzie pomóc Ci w rozwiązaniu tej sytuacji.

Anonimowyy
@Justyna

Tak jak już napisałem że po skontaktowaniu z obsługą klienta ta za każdym razem każe zresetować modem.

Aninim
@Anonimowyy

To największy śmietnik jaki sobie można wyobrazić, kańciarze najwięksi na świecie. Jakość ich usług nie można ich nazwać nawet jakością. (usunięte przez administratora) Najgorsza firma usługowo handlowa. (usunięte przez administratora)

Maja
@Aninim

Piszesz, że kanciarze. W jaki sposób oszukują?

Dominika
@Aninim

A ile jeszcze tego typu firm tak dobrze znasz ja tę, że możesz porównać? Wymienisz je, bo ciekawa jestem jak bardzo mają podobną branżę itp, skoro ta jest taka najgorsze. ;)

Lolek

Nie wiem jak się pracuje, ale mogę opowiedzieć jak wygląda rekrutacja, a przynajmniej etap do którego doszedłem.. Najpierw rozmowa zaplanowana na konkretny dzień i godzinę z niejaką Panią Joanną. Bardzo miła osoba na poziomie. Oczekiwania finansowe przyjęte pozytywnie (trochę więcej niż najniższa). Mam oczekiwać na telefon z informacją o wyniku naboru do konkretnego dnia, bez względu na wynik. Ok. To mi się podoba. Telefon dzwoni, jestem zaproszony do działu w którym miałbym pracować, aby zobaczyć jak wygląda praca i czy się w niej odnajdę. Więc idę... Na rozmowę zabiera mnie Pani kierownik. Również kobieta na poziomie aczkolwiek bardziej w stylu łagodnego (usunięte przez administratora) Pani opowiada treściwie o pracy, wymienia szereg spraw których sobie nie wyobraża. Cóż tłumaczę to trzymaniem dyscypliny. Po czym Pani prosi mnie abym zastanowił się czy ta praca mi odpowiada a oni zadzwonią do konkretnego dnia spytają jaka jest moja decyzja i powiedzą co oni myślą... Dzwoni więc telefon z Gawexu.... Dzień dobry chcielibyśmy poznać jaka jest Pana decyzja? Więc oznajmiam radośnie, że decyzja pozytywna, chcę podjąć zatrudnienie. A Pani na to, że przykro, bo oni z różnych względów się na mnie nie zdecydowali. Pytanie co mam teraz zrobić z swoją decyzją? Po co wogóle miałem ją podejmować i ostentacyjnie ogłaszać? Wystarczy może zmienić formę takiej informacji? Wystarczy mój wpis może jako odpowiedź dlaczego nikt z pracowników tu się nie wypowiada, może mają zakaz? Pozdrawiam.

Olga
@Lolek

Lolek przykro mi, że zostałeś tak potraktowany. Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia? Może wynika to z kiepskiej komunikacji w firmie - ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

Nie polecam tej Firmy tragedia

Kamil
@Tomek

Fajnie że masz swoje zdanie, ale może jednak napiszesz coś więcej? Co konkretnie sprawia że nie masz najlepszej opinii na temat Gawex-Media? Liczę na nieco bardziej rozbudowany wpis. :)

Bartosz

Internet miał być 2 razy szybszy niż wcześniejszy a tym czasem drugi dzien z rzędu mam 2000 ping. Nic mi się nie pobiera

Ula

Taki spokój na forum od wiosny, czy jest jakiś związek z pandemią?

Jakub

serdecznie nie polecam gawexu , poniewaz nawet nie umieja oddzwonic :)

Bartosz

Mam nadzieję, że tak dobrze wam się pracuje, że nie ma chętnych żeby tu czasami zostawić opinię o pracy?

Anna Iwańczuk

Stan oferty na 29.03..2020r co się zmieniło nić ceny stoją jak stały brak jest nowych pakietów 1.Bardzo drogo za pakiety po kablu za 150 Mb/s 99zł vectra ma to samo za 39.90zł 2.Brak jest szybszych pakietów 300 Mb/s 600 Mb/s 900 Mb/s na kablu Inne miasta mają szybszy internet po kablu tylko Szczecinek kisi się z 150Mb/s za bajeczną cenę 99zł

Op

Od kilku miesięcy mam problem z netem z Gawexu są różne prędkości skoki nie idzie nic robić było zgłoszone wysłali technika z 3 dni było dobrze chodził,technik powiedział że się parametry pozmieniały nie wiadomo jak. Potem znowu to samo net za 70 zł miesięcznie a prędkość ping 24 pobieranie od 0,30-0,60 do 3,50 czasem , wysyłanie od 6,00 do 16,00 i często zawiesza przy ściąganiu pliku 200 mega Niepowodzenie -Błąd sieci,i potrafi zawiesić go od 6 do 10 razy.

Agnieszka
@Op

@Op Próbowałeś ponownie zgłosić swój problem do Gawex? Jeśli poprzednim razem przyjechał ktoś do naprawy to rób to do skutku! Daj znać, czy już wszystko działa.

Op
@Agnieszka

ile razy można zgłaszać przysłali tępego technika który wciska kity że parametry się zmieniają poprzez ilość urządzeń które pobierają sygnał z wifi.Technik myślał że młodzi ludzi są głupi i sie nie znają jak można zmienić parametry poprzez wysłany sygnał z wifi za pomocą komórki lub komputera, wszelkie parametry mogą zmienić tylko dostawcy internetu.

Kamil
@Op

Rozumiem Twoje rozczarowanie źle wykonaną usługą. Może chodzi o siłę sygnału internetu, jednak to już powinien wypowiedzieć się instalator. Pisałeś jakiś czas temu, więc chętnie dowiem się, czy problem został rozwiązany i sytuacja wróciła do normy?

Abonent

Jestem przerażony jak może internet działać na nerwy. Nawet filmu nie mona obejrzeć przez internet na znanych platformach. Tragedia zatrzymuje się co chwile przesył nawet na kilkanaście sec. Jeżeli ktoś chce ktoś od nich internet niech się dobrze zastanowi czy ma mocne nerwy. Ja rezygnuje bo to jest po prostu śmieszne. I to nie ma znaczenia czy W Bornem czy w Szczecinku. Wszędzie jest ten sam problem. Tragedia, serdecznie nie polecam

Cezary

To forum pracownicze nie dla klientów, do tego jest adres firmy

Jolka

Mam od pół roku kablówkę "Gawex", mój błąd że ie poczytałam opinii wcześniej. Mieszkałam w kilku miastach, były różne kablówki ale tak dziadowskiej jak Gawex to jak żyję nie widziałam. Nie ma tygodnia żeby nie było awarii, koszmar.

zadowolony klient

witam, od kilku lat korzystam z internetu tej firmy i jestem zadowolona, ponieważ internet działa ok. Jak pojawiały się problemy to były rozwiązywane na bieżąco. Teraz zastanawiam się nad tv i chyba podziękujmy Polsatowi, bo tam jak deszcz pada to nic nie można obejrzeć.

Sevii

Jedna z najgorszych firm jaką znam. Ciągle nie ma telewizji i Internetu i glupie wymówki. Place 106 zł i wiecznie coś. Nie polecam !!!

Coletta

Święta prawda ludzi maja za nic, zero kontaktu telefonów nie odbierają jestem już z nimi ponad 20 lat od początku i nigdy nie dostałam nawet pół grosza rabatu. Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Gawex-Media - Szczecinek

• Jak się pracuje w Gawex-Media?

Zobacz opinie na temat firmy Gawex-Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawex-Media?

Gawex-Media