Karor-Bis Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Karor-Bis Sp. z o.o.

karnet

widzę, że temat nieco schodzi z warunków pracy, jakie oferuje Karor-Bis. Dziwne tylko, że mowa jest o braku poszanowania dla pracowników, a firma nic z tym nie robi.

uczciwy pracownik

Kompletne dno jeżeli chodzi o tą firmę oddział poznań na obiekcie browaru. Nie są szanowane żadne prawa pracownika a ten śmieszny kierownik Mariusz P. jest tam miesiąc a zachowuję się jak by co najmniej 10 lat robił. nie polecam nikomu tego pracodawcy ponieważ jest nie uczciwy i gdy umowa się kończy przerzucają do firmy kodmos a potem karor znowu. praca w strasznym stresie 3/4 pracowników to kapusie, a za razem największe obiboki którym robić się nie chce. ODRADZAM TĄ PRACE PONIEWAŻ NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW ANI ŻADNYCH PRAW Z KODEKSU.

Jeśli zarabiałeś w tej właśnie firmie 1300-1400 zł to i tak naprawdę dobrze, większość pracowników w tej firmie nie ma takiego szczęścia:( wymagania duże - zarobki niewielkie i to się już raczej nie zmieni...

Bydgoszcz

Witanm Jestem zatrudniony w tej firmie i powiem tylko że jeśli macie możliwośc zatrudnienia sie w innej firmie to sie nie zastanawiajcie. Co to [usunięte przez moderatora] ma byc wogole "leasing pracowniczy" jak cos takiego moze byc legalne?! Zostalem wypozyczony do fornmy remondis na wywoz (praca ciezka) i dostalem 10pln brutto... po 3 miesiacach dostaje sie 12pln brutto ale potem juz tak do konca zycia pensje odbieralem 1300-1400 pln a [usunięte przez moderatora] trzeba. Dlatego nikomu nie polecam (praca oczywiscie na umowie na zlecenie bez wolnego) ... [usunięte przez moderatora]

Zauważyłem, że szefostwo firmy Karor samo wpisało posta. Ktokolwiek pracował lub pracuje w tej firmie wie jak jest (chyba, że nie we wszystkich firmach dla których "wypożyczają" pracowników tak jest), jak ktoś nie pilnował sobie godzin nagminnie one ginęły, badania psychotechniczne dla operatorów trzeba opłacać sobie samemu, praca 7 dni w tygodniu, wczasowe możesz pomarzyć tak samo jak o podwyżce wynagrodzenie praktycznie podstawowe nawet jeśli jesteś operatorem sprzętu ciężkie

Zostaw opinię o Karor-Bis Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karor-Bis Sp. z o.o.