Opinie o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

Jadwiga R.

Miałam przyjemność pracować na jednym z obiektów obsługiwanych przez firmę Domtom. Twierdzenie że Pani Dyrektor jest zła jest bardzo krzywdzące ponieważ to po jej wizycie na obiekcie rozwiązano kilka problemów ciągnących się prawie dwa lata. Nigdy nie przeszła obok spraw pracowników obojętnie. Porozmawiała z nami i rozwiązała problemy których nasza kierowniczka nie chciał lub nie potrafiła rozwiązać. Wypisywanie przez kogoś takich głupot i oczernianie osoby Pani Dyrektor jest naprawdę kłamstwem.

xyz
@Jadwiga R.

Czasami ma przebłyski człowieka , ale tylko czasami

AAAAAAAAAA
@Jadwiga R.

Hmmmm to niech ta Pani dyrektor jedzie sobie na obiekt Rossmana ul Sw Teresy i wezmie się za Pana Tom....który daje pracownikom używane obuwie nie daje ubrania i każe myć podłogi starymi mopami a chemie którą daje Rossman wywozi na inne obiekty.Pozdrawiam były pracownik.

do XYZ

Same złe rzeczy to chyba jednak nie do końca prawda. Pracuję tam i według mnie jest normalnie . Nic nadzwyczajnego si,e nie dzieję.

XYZ

Same złe rzeczy nie polecam .

Do Xxx

.....No ty nie potrafiłaś......

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak na stanowisko Opiekun handlowy - praca biurowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Xxx

Dajcie Grazynie więcej władzy TO WAS SPRZEDA HA HA HA HA HA

Atmosfera jak atmosfera normalna bez zbędnych ciśnień. Wynagrodzenia na czas , dostawy co miesiąc .

hahaha

D

Daniel nic się nie zmieniłeś cały czas mącisz , nawet jak już nie pracujesz.

d
@D

Chyba żart. Proszę się delikatnie odwalić .

xyz

Jesteś źle poinformowany łysek ma się dobrze nawet bardzo dobrze więc przestań kłamać na forum. Jestem na bieżąco pracuje w brygadzie i wiem jak było kiedyś a jak jest teraz. Większość dobrych obiektów poszło do konkurencji a ty twierdzisz że jest dobrze. I to jeszcze nie koniec niebawem dostaniecie list z Jaszpola i z Sapy jeszcze tylko kilka wpadek . I to wszystko możecie zawdzięczać G.O. A tak na sam koniec to ci powiem Głowacki że jesteś żałosny. Teraz jesteś pierwszym przydupasem a zapomniałeś jak to było w brygadzie.

@xyz

Rafał, przecież twierdziłeś że łysy to frajer a teraz (usunięte przez administratora) mu liżesz. To czemu się męczysz w grupie idź do łysego

haha

Popytaj Łysego może cię zatrudni.......podobno kasa mu się kończy.

XYZ

Pracuje w brygadzie usługowej za poprzedniego kierownika był uciążliwy ale przy nim można było zarobić a teraz pracujemy po 160 godzin i żadnych premii bo jesteśmy mało wydajni . Śmiech. Brakuje wszystkiego ,wszystko ginie , obecna p. dyrektor nie panuje nad tym działem . Łysy miał to w jednym palcu i umiał to wszystko ułożyć a teraz jest przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek. Ogólnie jest żle .

XXX
@XYZ

Tak praca w brygadzie.........

XYZ

Jesteście żałośni Sami siebie okłamujecie, a portkami trzęsiecie .

Hadar

Pewnie kolejny sfrustrowany były pracownik , ale cóż i tacy muszą być .

To chyba ty nie wiesz co piszesz. Przecież nie wszyscy kierownicy zostali zwolnieni. Głupoty piszesz chociaż nie wiesz co się dzieje w firmie. A co do spotkania się z Prezesem to chyba żadem kierownik nie ma problemu żeby porozmawiać osobiście bez obecności Pani Dyrektor. I jaki folwark kolejna bzdura gdzieś usłyszana. Czyli piszesz same bzdury bez potwierdzenia .

haha

Ta prawda siedzi jeden debil z drugim co to się nienadawani do pracy i teraz kombinują obrażenie na cały świat jak by tu się odegrać .

yyyy
@haha

ty chyba nie zdajesz obie sprawy z tego co piszesz wszyscy kierownicy zatrudnieni za poprzedniego dyrektora byli zli i nieudolni a pracowali tyle lat zastanow sie zanim nastepnym razem napiszesz takie bzdury i co nagle przychodzi nowa p dyrektor i wymienia cala kadre cos musi wtym byc niesadzisz a to ze robi z firma co chce i traktuje ja jak swoj prywatny folwark to swieta prawda i to ze prezes jest odciety od informacji to tez prawda sprobujcie sie z nim umowic bez wiedzy p dyrektor to sie sami przkonacie a tak na marginesie to byla bardzo fajna i rodzinna firma byla

Stajecie się już nudni z tymi pretensjami. Widocznie jak kobieta zarządza to chyba się sprawdza skoro pracuje. Piszecie takie głupoty że aż żal czytać ciągle to samo. I zaraz oczywiście padną kolejne głupkowate posty typu " prezes jest odcięty od informacji". Wychodzi na to że wszyscy są źli tylko byli pracownicy super.

Basia masz rację . Może się obudzą

yyyy
@XYZ

nie liczcie na to prezes jest odciety od informacji a PANI DYREKTOR robi z firma co chce najgorzej ze traktuje ludzi jak zlo konieczne a przeciez to my pracujemy na dobre imie firmy a raczej bylo dobre zanim PANI DYREKTOR zaczela rzadzic

Basia

Ludzie o co krzyk wywalili najlepszych kierowników a zostali tacy co nie dają rady i nie mają pojęcia jak współpracować z ludźmi ale nic nie poradzimy ze prezes jest głuchy i ślepy pozwolił żeby jego najlepsi ludzie odeszli a p.dyrektor rządzi tak ze prawie ruina żal patrzeć ale co my szare myszki możemy zrobić a tych co jeszcze coś mogli już nie ma bo nikt ich nie słuchał

Wwww

Słuchaj milek o kim Ty mówisz o kadrze z biura czy o zwykłych pracownikach z obiektów bo jak o kadrze z biura to nie masz pojęcia co piszesz a jezeli chodzi o pijanych to do dzisiaj niektórzy królują na obiektach i poniektorym to nie przeszkadza

Wwww

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak - Łódź

• Jak się pracuje w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Chocianowicka 20A
    93-460 Łódź