AD Grupa Continental Sp. z o.o.

Opinie o AD Grupa Continental Sp. z o.o.

vn,

jesli firma ma problem z płatnościami @meleks to wiadomo, że nie dzieje się w niej dobrze. Takie jest bynajmniej moje zdanie. Pewnie tez i to jest powodem że nikogo od naprawde dawna nie poszukiwali. Pewnie nie stać ich na zatrudnienie nowych ludzi.

ja

Nie dość, że płacą marne grosze, zalegają z wypłatą, to jeszcze nie dają umowy. Niby umowę się podpisuje, jest tam napisane, że sporządzono w 2 jednobrzmiących egzemplarzach, a wcale tego egzemplarza nie dają. Gdy się upomnisz, usłyszysz że nikomu nie dają. Żenada...

Mała Mi

Zgadzam się z ZYG najpierw pensja miała być 10 potem usłyszałam ze do 15 a potem że 15 lub po 15.Środków chemicznych doprosić się nie można,albo każą kupić samemu a niby się rozliczą przy pensji mi nie oddali.Jak dla mnie to też negatyw

ZYG

Firma od trzech miesięcy niewypłacalna pensje płacą na raty miała być płatna 10 każdego mc potem miałem info ze od 10-15 a reszcie dostałem pensje w trzech ratach dziś 13 a osoba nadzorująca budynek nawet telefonu nie odbiera,podejrzewam że dziś też nie wypłacą , środków chemicznych też doprosić się nie można.Daje negatyw

ostr

Na początek zapraszam do szkoły nauczyć się pisać poprawnie, a potem trzeba się wypowiadać na poziomie osoby dorosłej. Osobiście uważam iż do tych osób nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje w tej firmie od paru lat i nigdy nie było problemów z płatnościami.

Zostaw opinię o AD Grupa Continental Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD Grupa Continental Sp. z o.o.