Arpis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep nr 50

Nakło nad Notecią

Opinie o Arpis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep nr 50

ik
użytkownik zarejestrowany

Fajna firma :) jedyne co mnie dziwi w ich działaniu to ograniczanie się, bez sensu. Zgodnie z tym, co mają na stronie: "oferują sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie województwa kujawsko-pomorskiego". Szkoda, że nie próbują swoich sił dalej, na pewno mieliby zainteresowanie.

Znasz firmę Arpis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep nr 50 i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Arpis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep nr 50 - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep nr 50