Audio Klan Sp. j. Janusz Prządka

Sopot

Opinie o Audio Klan Sp. j. Janusz Prządka

kili

biznes nie jest niszowy, firmy zarabiają dobrze na tym sprzęcie oraz zainteresowanie klientów również jest, tylko problem w tym, że firmy są chciwe ,ale to ma krótkie nogi. Standardowa polska polityka

mmm

O widzę że nic się nie zmieniło! Ta pani to niebywale inteligętna osoba, tak - inteligętna. Poleciłbym jej czytanie ze zrozumieniem

mm

KLAN - to najlepsze słowo oddające treść o firmie polska jako jedyny kraj nie ma info o audio na oficjalnej stronie yamahy mają nawet ruskie , ale u nas gdzie(usunięte przez administratora)

a

Nie ocieniam firmy, ale napisze o rozmowie kwalifikacyjnej. Najlepsza cześć to napisz maila po angielsku do kogos na kartce papieru :) albo takie coś: prowadzący rozmowę jest hydraulikiem a kandydat klientem hydraulika i jest odgrywanie ról :) Nie spotkałem się z takim czymś jeszcze na rozmowach kwalifikacyjnych. Ciekawi mnie czy Pani interviewer studujuje psychologie lub coś pokrewnego.

Zostaw opinię o Audio Klan Sp. j. Janusz Prządka - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audio Klan Sp. j. Janusz Prządka