Horpol S.A.

Stara Iwiczna

Opinie o Horpol S.A.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Horpol S.A.? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Jakie masz doświadczenia z firmą? Jakie benefity oferuje pracodawca?

kiss

Hej, wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie chociażby na regionalnego przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał bo doświadczenie u nich zdobyte musi być dość cenne, a to dobry znak.

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Horpol S.A. - Stara Iwiczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horpol S.A.