Ogryzek Bogumił Nauka Jazdy

Olsztyn

Opinie o Ogryzek Bogumił Nauka Jazdy

No proszę nie ma to jak zachwalać siebie samego. Akurat ta szkoła ma najniższe stawki instruktorskie w Olsztynie o ile nie w Polsce, a atmosferą się niestety nie wszystko da nadrobić. Wiec jeśli chcesz pracować w fajnym zespole to polecam, ale jeżeli zamierzasz zarabiać to napewno nie polecam. Ale znam osoby które pracują dla przyjemności a nie dla pieniędzy. Rotacja pracowników ogromna.

A ja pracuję w biurze w Ogryzku i bardzo sobie chwalę. Fajna atmosfera w niewielkiej firmie :) zawsze wesoło i przyjemnie :)

Zostaw opinię o Ogryzek Bogumił Nauka Jazdy - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogryzek Bogumił Nauka Jazdy