Opinie o Euro Tech Krzysztof Przydatek w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Euro Tech Krzysztof Przydatek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Tech Krzysztof Przydatek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Tech Krzysztof Przydatek w Mikołów

Anna Drażyk

Podpisuję się imieniem i nazwiskiem pod opinią - firma Eurotech zdaje sobie doskonale sprawę z naszej "wspólnej historii" i przyczyn takiej opinii. Na dzień dzisiejszy czujemy się (usunięte przez administratora) przez Pana Krzysztofa. Potencjalnym klientom jak i współpracownikom odradzam nawiązywanie jakichkolwiek relacjii z firmą - jest wiele innych miejsc, gdzie człowiek traktowany jest z szacunkiem, gdzie odbiera się telefon i dotrzymuje terminów. My dostawy się nie doczekaliśmy, straciliśmy długie miesiące na budowie a sposób prowadzenia naszej realizacji jedt więcej niż żenujący. Ogromny żal, niesmak i rozczarowanie.

Poszkodowana
@Poszkodowany

Niestety, ale u mnie również Pan Krzysztof nie wywiązał się z umowy. Nie odbierał telefonów, nie przyjeżdżał na umówione spotkania i do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z umowy. Nie polecam i jeśli powstanie pozew zbiorowy z chęcią się dołączę.

marius

Firma skandaliczna . Kilka lat temu było wszystko ok,w chwili obecnej Dramat . Wszystko opóźnione ,co chwilę nowi pracownicy bez kometencji. Poprawki Poprawki.!!

@marius

Nie wiem skąd takie imadło takie informacje. Firma ma ostatnio tak profesjonalnych pracowników jak nigdy nie miała. Nie mamy żadnych opóźnień w produkcji aluminium i realizujemy wszystko do 3 tygodni. Jak chcesz sobie hejtować to może pisz na swojego obecnego pracodawcę. Może czas się odczepić od Euro Tech-u

SANPA Nowy wpis

Firma niewypłacalna, zamawia towar, odbiera ale potem za niego nie płaci -(usunięte przez administratora)

Anna Drażyk

Poszkodowany
@Anna Drażyk

Ze wszystkimi z Państwa którzy zostali poszkodowani przez przedmiotową firmę spróbuję się odezwać w sprawie pozwu zbiorowego oraz wspólnego zgłosze ia sprawy do prokuratury.

Poszkodowany
@Anna Drażyk

Ze wszystkimi z Państwa którzy zostali poszkodowani przez przedmiotową firmę spróbuję się odezwać w sprawie pozwu zbiorowego oraz wspólnego zgłoszenia sprawy do prokuratury.

qwertyu

Najwidoczniej kilkanaście lat temu to była firma solidna. Na chwilę obecną wszystko jest w porządku do momentu wpłaty pieniędzy, później zaczynają się problemy. Brak możliwości kontaktu telefonicznego, stałe przesuwanie terminów, niekończąca się opowieść. Nie polecam nikomu, z daleka od tej firmy.

Poszkodowana Nowy wpis
@Poszkodowany

Karolina Rzechowska Nowy wpis

Pan Krzysztof nie płaci za wykonane usługi transportowe. Jestem stratna na 1100 euro netto.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Euro Tech Krzysztof Przydatek?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Tech Krzysztof Przydatek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Arkadiusz

Firma zamiast pracą zajmuje się oszukiwaniem klientów. Po wpłacie pieniędzy zapominają o kliencie. Nie polecam nikomu.

Arkadiusz

Panie Krzysztofie, doskonale zna Pan moje personalia. Takie fuszery jak u mnie mam nadzieję, że się Panu często nie zdarzają. Oczywiście jak będę w Mikołowie to Pana odwiedzę. Tymczasem proponuję Panu zmienić zajęcie, bo mimo Pana 25-letniego doświadczenia na montażu okien to Pan się w ogóle nie zna.

EURO TECH

Problem w tym, iż podaje Pan nieprawdziwe informację. Czy innym jest napisanie np ...miałem złe doświadczenie z tą firmą i ostrzegam innych..., a czym innym jest napisanie, że firma zajmuje się (usunięte przez administratora)klientów, bo to jest oskarżenie, i albo ma Pan na to dowody i je przedstawia, albo jest Pan tchórzem, który pomawia bezpodstawnie naszą firmę. Wydaje mi się, że nie ma w tym nic dziwnego, że będziemy starali się poznać Pana personalia, gdyż chcielibyśmy aby nas Pan przeprosił, sprostował informację i zadośćuczynił wpłacając jakąś kwotę na cele charytatywne. Jeżeli Pana nie wyjawi nam swoich personaliów dobrowolnie, to zgłosimy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z artykułu 212 k.k.

marius

@marius

Jaka jest kultura pracy w Euro Tech Krzysztof Przydatek?

Dobre relacje międzyludzkie. Ogólnie zespół stanowią pozytywnie nastawione osoby o wysokiej kulturze osobistej.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Euro Tech Krzysztof Przydatek?

Tak, organizowane są spotkania integracyjne oraz imprezy. Najbliższa planowana jest na sierpień 2023. Firma Euro Tech obchodzi 25 lecie działalności.

Dzień Dobry, jak wygląda praca w firmie euro tech, praca ciężka, ciężko się nauczyć, jak ludzie w pracy pomocni? Jaka atmosfera w pracy? Można fajnie zarobić? Czy jakieś dodatki premie, wczasy pod grusza albo na święta są dostępne?

Zainteresowany pracą

Witam, jak wygląda praca w tej firmie w montażu od dłuższego czasu interesuje się oferta pracy i chciałbym się dowiedzieć jak ludzie czy pomocni naucza, jak wypłaty czy szef wporzadku?

Jacek.

Polecam miła obsługa. Profesjonalny montaż.

Polecam, pozytywna atmosfera w pracy,

Czy jest możliwość pracy w Euro Tech Krzysztof Przydatek na część etatu?

Pracodawca.

Niestety nie ma możliwości pracy na część etatu.

Praca

Czy również są przyjęcia dla kobiet?

@Praca

Aktualnie niestety brak jest przyjęć dla kobiet. Natomiast nie wykluczamy na wiosnę.

Izabela
@Euro Tech Krzysztof Przydatek

A czy gdzieś na stronie będzie o tym informacja czy trzeba po prostu dzwonić do biura i się dowiadywac?

@Izabela

Proszę wysłać CV na adres info@eurotech.pl. Jeżeli zdecydujemy się zwiększyć liczebność pracowników produkcji skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiam K.P.

Ryszard

Polecam wysoka jakość okien i drzwi z aluminium. Szczególnie polecam drzwi aluminiowe, które eurotech produkuje.

Klient

Firma godna polecenia.

Polecam dobra atmosfera w pracy.

I czym się tam zajmujesz? Możesz napisać jak ci się pracuje i co konkretnie tam robisz?

@Marcin

Zależy w jakim dziale. Handlowcy zajmują się sprzedażą. Produkcja wykonuje okna, drzwi itp. a montażyści montują to firma wyprodukuje. Paza tym firma ma w ofercie dodatki typu bramy, rolety, żaluzje itp.

karol

Dawno nie miałem do czynienia z bardziej profesjonalną firmą i do tego mają porządne drzwi a montaż przeszedł moje oczekiwania. Szybko odbierają telefon i szczegółowo odpowiadają na pytania. Polecam!

Karol

Serdecznie polecam pracę w tej firmie. Wszyscy bardzo pomocni, atmosfera przyjazna, praca wymagająca, ale rozwijająca. Na plus możliwość awansu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam.

Joanna

Z całego serca polecam te firmę. Wykonali dla mnie bramę garażową. Jest bardzo porządnie wykonana i wyglądem robi pozytywne wrażenie. Nowocześnie i prosto – o to mi chodziło. Jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Tech Krzysztof Przydatek - Mikołów

• Jak się pracuje w Euro Tech Krzysztof Przydatek?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Tech Krzysztof Przydatek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Tech Krzysztof Przydatek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Tech Krzysztof Przydatek
3.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Euro Tech Krzysztof Przydatek