IP System Technologia Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o IP System Technologia Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IP System Technologia Sp. z o.o.

XYZ

Dziwna firma. W pierwszym kontakcie OK. Ale rotacja bardzo duża pracowników wskazuje na wahania formy. Nie polecam na stałe miejsce pracy. Przywileje dopiero po 10 latach pracy. Wcześniej w każdej chwili można się spodziewać wypowiedzenia. Zalety: miła atmosfera pracy koleżeństwo pomoc innych pracowników klima przyzwoity sprzęt i legalny software. Wady: brak wyraźnego przewodnictwa praca na wyczucie i żywioł gonienie czasu niestabilne zatrudnienie rotacja w zależności od natężenia pracy brak wyraźnego określenia ścieżki kariery.

admin

Macie nowe opinie o firmie IP System Technologia Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o IP System Technologia Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IP System Technologia Sp. z o.o.