Automat

Opinie o Automat

Niezadowolony klient

Odradzam firmę AutoMat ze Stawiszyna, nie mają oni w ogóle pojęcia o naprawach skrzyń biegów tip-tronic, moja naprawa wstecznego biegu skończyła się na 11 wizytach serwisowych i problemami z działaniem biegów przednich. Odradzam ten zakład, omijać szerokim łukiem, właściciel niesłowny, sam nie wiedział co zepsuł i nie chce naprawić, w mojej opinie nie umie, poddał się. Podczas serwisów umiał powiedzieć, że problemy ze skrzynią wynikają od silnika... i inne wymysły. Ostatni raz oddał auto z prawie zerowym stanem oleju w silniku, mogę domyślać się, że na złość upuścił. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Automat - Stawiszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automat