Opinie o Record Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Record Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Record Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Record Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Kamela Nowy wpis

Firma wypracowała opinię dobrego pracodawcy więc ludzie nie mają zbyt dużej potrzeby zaglądania na wątek!

hidedks Nowy wpis

No wiadomo, że muszą robić to co należy do ich zadań @krot.

Sonia Nowy wpis

Ja też tam pracowałam ponad 2lata jest to ciężka praca..fakt pensja nie zawsze na czas ale to kierownictwo warte majątku to są ludzie tacy jak my też się męczą ale ile siły mają szacunek ..JA na waszym miejscu bym sprobowala

Adams

Stan który miał miejsce jeszcze rok temu Plusy: - fajna atmosfera w pracy - stali chętni do pomocy pracownicy - młoda i bardzo konkretna kadra kierownicza - darmowa kawa - darmowy poczęstunek w niektórych marketach na wyjazdach - dodatek pieniężny za wyjazdy powyżej chyba 150km - możliwości uczestniczenia w dużej ilości inwentaryzacji za bardzo dobrą frekwencję w poprzednich inwentach + przykładanie się do wykonywanej pracy (Kadra kierownicza widzi wszystko) Minusy - w przypadku bardzo długiej inwentaryzacji przysługują 2 przerwy za posiłek - dobry i konkretny kontakt z kierownikiem - możliwości pobrania zaliczki Minusy: - Pieniądze. Oczywiście stawki, nie są one proporcjonalne do wykonywanej pracy choć też wszystko zależy od umiejętności szybkiego i bezbłędnego liczenia ale dla przeciętnego pracownika jedna nocka ( od 7 do 14h) waha się między 50 a 100 zł) na wyjazdach powyżej 150km można zarobić troszkę więcej ze względu na dodatek, myślę że między 90 a 130 zł można wyciągnąć. - czasem trzeba poczekać na pieniądze, ale warto się grzecznie upominać - poza tym pieniądze - pieniądze - a i pieniądze

Adams Nowy wpis
@Adams

Oczywiście te 3 informacje do PLUSÓW - w przypadku bardzo długiej inwentaryzacji przysługują 2 przerwy za posiłek - dobry i konkretny kontakt z kierownikiem - możliwości pobrania zaliczki

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Record Poland Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Pola

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. Atmosfera faktycznie fajna. Z przelewami nie jest tak źle, szczególnie porównując do innych firm tego typu. Opóźnienia jeśli są to około 2-3 dni. Z tego co wiem, to ci, którzy mają sporo opóźnione przelewy są sami sobie winni, bo nie dostarczają do firmy dokumentów na czas lub kompletnych. Generalnie jest OK.

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Mili ludzie, mozna powiedziec rodzinna atmosfera jednakze istnieje duzy problem w komunikacji pracownik-przelozony. W druga strone potrafia dzwonic po KILKANASCIE razy dziennie. Kolejny probem w firmie RECORD Poland to wyplaty. Ja czekam w dalszym ciagu na wynagrodzenie za wrzesien, probujac skontaktowac sie w jakikolwiek sposob z szefostwem. Reszty mozecie domyslec sie sami. Brak mi slow. Jestem odcieta od srodkow do zycia. Nikogo nie interesuje ze ktos nie ma na chleb. To przykre.

Dagaesa

Płacą w miarę terminowo. Raz tylko zdarzyło mi się czekać na wypłatę 2 tygodnie. Dobra atmosfera w pracy dzięki grupie stałych pracowników. Nikt w pracy nie pogania jak w inventory.

Edyta06

Pracowałam w różnych tego typu firmach, płacą ..płacą nie wiem mi nie zdarzyło się przesunięcie terminu płatności o więcej niż 2 , 3 dni. Więc w porównaniu z INC praca gdzie musisz czekać na swoje pieniądze 1,5 m-ca to nic.

Jola

Nie placa za prace na czas Ja czekam od 11 stycznia

Stalineczka

Połowę wypowiedzi mi ucięło więc reszty się nie dowiecie, no chyba że będziecie pracować tam sami :)

Zostaw merytoryczną opinię o Record Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Record Poland Sp. z o.o.