Baltic Wood S.A.

Kraków

Opinie o Baltic Wood S.A.

rournee

Ja to chętnie bym się załapał na tego technologa, ale wiecie jakich zarobków można się spodziewać? wydaje mi się, że dorzucają do tego odpowiednie premie.

nie

Witam Pojawiła sie ciekawa oferta pracy w tej firmie na stanowisko opiekuna ds. kluczowych klientów, ma ktoś jakąś wiedzę nt firmy, stanowiska, zarobków??? będe wdzieczny za odp

były pracownik

Niestety nie polecam, duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Osoby ambitne i uczciwe miejsca tam nie zagrzeją. Nie polecam pracy u Tego pracodawcy

były pracownik

Prawo pracy rzeczywiście jest przestrzegane, a przynajmniej co mogę potwierdzić, to że do niedawna było. Co jest teraz nie wiem. Wiem, że teraz ciężko tam pracować z innych powodów, właściwie z jednego.

To Ja

Kim ty jesteś kierownikiem ,dyrektorem,a może mistrzem,zwykłemu pracownikowi takie słowa nie wyszłyby z ust.[usunięte przez moderatora] pracy,dziękuję.

Zostaw opinię o Baltic Wood S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Wood S.A.