Dobra Klepka

Olsztyn

Opinie o Dobra Klepka

Marek

A jak wygląda proces rekrutacji - wchodzi w grę negocjowanie warunków, czy to raczej jest przyjęcie lub też nie oferty pracodawcy? Co prawda nie widzę teraz rekrutacji, ale w kolejnej bedę brał udział.

Car

Zakupiłem w Firmie Dobra Klepka podłogi i wszelkie akcesoria wraz z montażem. Właściciel pokazały pełen profesjonalizm w doradztwie, cena była przystępna, a montaż profesjonalny i szybki. Polecam bez zastrzeżeń.

Ferre
@Car 14.03.2012 09:42

Do tej pory jak myślę o podłodze od pana Piotra to włosy stają dęba, jak mogłem się tak nabrać.Fuszerka goni fuszerke, podłoga się rozchodzi, listwy odpadają. Tragedia, omijać z daleka.

( usunięte przez administratora ). Nie polecam

montażysta

Jaja chyba ktoś sobie robi. Godna płaca haha. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Dobra Klepka - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobra Klepka