Opinie o Higiena Serwis Sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Higiena Serwis Sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Higiena Serwis Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena Serwis Sp.j. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Higiena Serwis Sp.j.?

Pracownik z 2002 roku Nowy wpis

Widzę po komentarzach, że nie się nie zmieniło bo firma żeruje na naiwności ludzi i tylko ich wyzyskuje usiłując zdobyć pozyskane przez nich kontakty. Wstyd, że właścicielka kieruje nią jak (usunięte przez administratora) dla skazańców

Właścicielka firmy Nowy wpis
@Pracownik z 2002 roku

Dzień dobry, a ja widzę, że nie ma Pani nic innego do robienia skoro, poświęca nam Pani swój cenny czas. Naprawdę, życzę Pani wszystkiego dobrego. Dużo czasu dla siebie i na rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Dużo dobrych i życzliwych ludzi wokół siebie. Dużo pozytywnego nastawienia do świata, samych dobry emocji i dużo radości każdego dnia. Szczęścia i zdrowia i co najważniejsze wymarzonej pracy, gdzie będzie się Pani spełniać i realizować. O nas można już naprawdę spokojnie zapomnieć :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Higiena Serwis Sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

jacek

Nie polecam, Szefowa zatrudnia na 3 miesiące na zlecenie a potem bez słowa wyjaśnienia out. Co innego mówi na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem wygląda to w ogóle inaczej.

Właścicielka firmy
@jacek

Hmmm wyglada mi ten wpis jak kopiuj wklej wpisu sprzed bardzo wieku lat. I pytanie? Do czego mam się odnieść? Do tego, że nikogo nie zatrudniamy na umowę zlecenie i że wszyscy pracownicy, którzy przeszli okres próbny na umowę na okres próbny pracują na umowy o pracę? A może, że żaden pan Jacek nigdy nie był naszym pracownikiem albo kandydatem do pracy? Skąd biorą się takie wpisy? Czy ktoś to po stronie Go Work weryfikuje? Przecież każdy może pisać tutaj co mu do głowy przyjdzie? Naprawdę, robi się to bardzo nierzetelny portal.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Higiena Serwis Sp.j..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ile jest zmian w Higiena Serwis Sp.j.?

...

Firma z rozmysłem zatrudnia na 3 miesięczny okres próbny na umowę zlecenie, żeby nie skończyć w razie czego w sądzie pracy. Uwaga na to, bo to nie tylko formalność. Po 4 dniach zostałam zwolniona ze skutkiem natychmiastowym (mimo, że codziennie dostawałam pozytywny feedback od członków zespołu i bezpośredniej przełożonej), z powodu - uwaga, werble - decyzji właścicielki o tym że nie jestem dopasowana charakterologicznie! Uwaga: jest wymóg, żeby przychodzić do pracy przynajmniej 15 min wcześniej, za co oczywiście nikt Wam nie płaci. Trzykrotnie pytano mnie o znak zodiaku i na podstawie tego analizowano jaka rzekomo jestem, z kim się lubię i czy potencjalnie się nadaję. WTF.

Izabela
@...

Ale tak ogólnie to dobrze się czułaś podczas pracy tam? Bo skoro uznała, że nie pasujesz do zespołu czy coś to teoretycznie chyba nie ma co byś na siłę? Po prostu chyba osobowość tutaj ma znaczenie jak widać. A co podczas tych 15 minut miałaś robić tak właściwie?

Właścicielka firmy
@...

W naszej firmie pracownicy pracują po kilkanaście a nawet 20 lat, praktycznie od samego początku powstania firmy. Rozwijamy się i szukamy ludzi odpowiednich do naszych wartości i standardów. O warunkach zatrudnienia i proponowanych umowach była mowa w ogłoszeniu o pracę, zatem wiedziała Pani o tym i przystała na nie. Na etapie rekrutacji zawsze istnieje możliwość negocjacji warunków, ale z tego Pani nie skorzystała. Przychodzenie do pracy 15 min. wcześniej nie jest wymogiem, ale naszym standardem, ponieważ nasi klienci przychodzą do biura już od godziny 8.00, tym samym musimy być gotowi na ich obsługę. Klient nie będzie czekał, aż otworzymy o godzinie 8,00 biuro, włączymy komputery i przygotujemy sobie kawę. Naszą zasadą jest traktować klientów priorytetowo i od zawsze tak podchodzimy do obsługi klienta. To jest nasza kultura firmy i organizacji. Okres próbny jest dla pracodawcy jak i pracownika. Nie otrzymywała Pani pozytywnej informacji zwrotnej, wręcz przeciwnie. Skoro decyzja była podjęta tak szybko, oznacza to, że szybko dało się zauważyć, że nie widzimy Pani w naszej organizacji. To uczciwsze podejście, niż po 3 miesiącach podziękować Pani za współpracę. Dla czas też jest istotny, bo szukamy odpowiedniej osoby do pracy. Nie będę tu na forum, odnosiła się do innych Pani uwag, ponieważ ma Pani prawo do własnego zdania, opinii i odczuć. Rozumiem, że czuje się Pani rozczarowana i rozgoryczona. Zachęcam jedynie o refleksję nad uwagami przekazanymi przez nas na zakończenie tej krótkiej współpracy, bowiem są to istotne sprawy z punktu widzenia osób zatrudniających, a mogące Pani w przyszłości pomóc uniknąć podobnych sytuacji.

Irena
@Właścicielka firmy

Nie rozumiem jednego - klienci nie będa czekali, to rozumiem. Ale czemu te 15 minut jest niepłatne? To dodatkowy czas pracy.

xyz
@Właścicielka firmy

Otóż przeciwnie, dostawałam pozytywny feedback od kilku osób, stąd moje zdziwienie sytuacją. Niemniej, po prostu uprzedzam ewentualnych kandydatów że tak może być, że z jednej strony dostaje się pozytywny odzew, a nagle niespodzianka. W innym przypadku przecież bym się nie dziwiła. Pani właścicielka nie miała ze mną właściwie do czynienia. Jestem jednak zadowolona z tego, że nie przedłużyliśmy współpracy.

zainteresowana
@...

Widocznie był powód, że podziękowano Tobie za pracę po kilku dniach. Może właśnie nie pasowałaś, mają prawo podziękować. A przychodzenie 15min wcześniej do pracy, która świadczy usługi dla klientów jak tu rozumiem obsługę itd.to nie jest nic nienormalnego. To norma w firmie, która szanuje klientów. Wtedy masz czas zrobić sobie przysłowiową kawę i "wygadać się" z koleżankami, choć ja osobiście nie preferuję prywaty w pracy. Praca to praca, przychodzi się tam by pracować i dostać za to wynagrodzenie, a po pracy niech każdy robi co chce.

Moni

Dzień dobry, Czy oferują Państwo możliwość pracy w formie zdalnej?

Czy Higiena Serwis Sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Właściecielka firmy

Tak oczywiście, szkolenia sprzedażowe, produktowe, szkolenia rozwijające kompetencje i umiejętności.

Grażyna
@Właściecielka firmy

To świetna informacja że firma stawia na rozwój pracowników. Czy w związku z tak dużą ilością szkoleń podpisuje się jakaś umowę lojalnościową? I kto prowadzi te szkolenia, osoby zatrudnione w firmie czy jakieś firmy zewnętrzne?

Czy jest możliwość pracy w Higiena Serwis Sp.j. na część etatu?

Właściciel firmy

Jak na razie zatrudniamy pracowników tylko na pełny etat.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Higiena Serwis Sp.j.?

Czwarta

Jak ja pracowałam, wszystko było ok ,ważny był wynik. Niestety po wielu latach,6 ci nie było szans na awans ani na godna podstawę. Co wypracujesz to masz. Rozliczamy się uczciwie. Rozmowy były uprzejme na zasadzie wysłuchania,ale nic dla siebie nie można było wyegzekwować dodatkowo. Czyli taka własna działalność,tylko tyle ,że nie boli Cię głowa o finanse.

Aga

@tom a to się zawsze powtarza z tymi 3 miesiącami?

Wiecie czy Higiena Serwis Sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Higiena Serwis

Oczywiście to podstawowe wyposażenie osoby pracującej zdalnie

tom

uważajcie, zatrudnia na 3 miesiące na zlecenie a potem bez słowa wyjaśnienia out.

fdsfsdfsdsfd

Firma jest bardzo ok .

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena Serwis Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Higiena Serwis Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena Serwis Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Higiena Serwis Sp.j.