Belight Sp. z o.o.

Opinie o Belight Sp. z o.o.

monterka

Sama firma jak i suplementy diety produkowane przez nich rewelacyjne! Stosując Belight + schudłam ponad 10 kg w niecałe 2 miesiące! Polecam każdemu kto chce zgubić zbędne kilogramy:)

Pracowałeś już w firmie Belight Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Belight Sp. z o.o. - Sękocin Nowy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belight Sp. z o.o.