Opinie o Top-Plast Okna Sp. z o.o. w Rogówko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Top-Plast Okna Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Top-Plast Okna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Plast Okna Sp. z o.o. w Rogówko

AS Nowy wpis

Firma nierzetelna, podejmująca się robót, do których nie ma uprawnień, domagająca się zapłaty za niewykonana pracę lub pracę wykonana niezgodnie ze zleceniem. Firma dręcząc i opluwająca swoich kontrahentów błotem, pozbawiona jakichkolwiek zasad. UWAŻAJCIE NA NICH!!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Top-Plast Okna Sp. z o.o.?

Marcin Nowy wpis

Firma beznadziejna wstawili mi drzwi balkonowe źle i nie chcieli poprawić. Szukali wymówek w czasie gwarancji. 5 lat czekali aż skończy się gwarancja.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Top-Plast Firma Usługowa w mieście Lubań, które krążą w internecie? Wypowiedz się w komentarzu i powiedz nam jak naprawdę jest w tej firmie i czy jest to dobry pracodawca.

Zgadzam się najgorsza z firm z jajimi miałem do tej pory fo czynienia. Banda kanciarzy jak najdalej of tej firmy NIE Polecam

Marta Nowy wpis
@111

Jaka sytuacja?I jaki finał bo sama mam z tymi partaczami problem?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Top-Plast Okna Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jowa

Witam Top plast Lubań to najgorsza firma z którą miała do czynienia stronie od nich nic dobrego was nie czeka z ich strony jedno wielki badziewie

Justyna
@Jowa

Ale dlaczego niby wg Ciebie są najgorsi? Może warto jakiś argument podać?

@Jowa

Można wiedziec jakie problemy bo mam tez takie samo zdanie ale nie może być tak ze taka firma szarżuje na rynku i nabija kolejnych klijentow!!!!!

kant

Witam. Jeżeli ktoś kiedykolwiek ma zamiar korzystać z usług tej firmy stanowczo odradzam. Przy rozmowie wstępnej oczywiście wszystko jest och i ach, a później - jest to firma (usunięte przez administratora). Ludzie tam pracujący są niekompetentni, kłamią nie liczą się z klientem. Jak wpłaci się zadatek a później resztę kwoty (bo tak jest skonstruowana umowa) to już czekaj tatka latka, zamontują okna ale w ostatnim dniu, żeby nie płacić żadnych kar. Jest to firma (usunięte przez administratora), niesolidny wykonawca. Pracownicy tam pracujący na właścicielach nie zostawiają suchej nitki, mówią że mimo że pracują w tej firmie to nikomu znajomemu a już na pewno komuś bliskiemu nie polecają tej firmy, wręcz odradzają wszystkie pozostałe tylko nie ta firma. Mi zmieniano kilka razy termin wykonania usługi, za każdym razem podawano inny powód, w rzeczywistości co się okazało że to wszystko nie prawda. Wykonanie usługi także jest nieprofesjonalne odbiega od jakiegokolwiek profesjonalizmu. nigdy więcej i nie życzę nikomu jakiejkolwiek współpracy z nimi. Dla mnie to firma (usunięte przez administratora) Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Powinny być tylko takie, pozytywne to piszą chyba sobie sami. NIE NIE po stokroć dla tej firmy. (usunięte przez administratora) totalne (usunięte przez administratora) Pozdrawiam. Proponuję nową nazwę TOP -BLAGIER.

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Plast Okna Sp. z o.o. - Rogówko

• Jak się pracuje w Top-Plast Okna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Plast Okna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Plast Okna Sp. z o.o.?

Top-Plast Okna Sp. z o.o.