Hollas Sp. z o.o.

Pasłęk

Opinie o Hollas Sp. z o.o.

maczek

a konkretnie to o jakiej wysokości wynagrodzenia mówisz? możesz na temat tamtejszych kwot jakieś suche fakty podać? ja słyszałam że płacą super u nich właśnie

Firma traktuje ludzi jak maszynki do zarabiania pieniędzy płacąc im śmieszne wynagrodzenie. Po za tym nie jednokrotnie kierownicy są opryskliwi w stosunku do ludzi i nie zauważają zgłaszanych problemów. Odradzam tą firmę jako pracodawcę. P.S. Nie jestem rozgoryczonym byłym pracownikiem, gdyż sam złożyłem wypowiedzenie.

Byłeś na rekrutacji w firmie Hollas Sp. z o.o. lub wiesz coś na jej temat? Dodaj swoją opinię na naszym portalu.

Zostaw opinię o Hollas Sp. z o.o. - Pasłęk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hollas Sp. z o.o.