GOG

Kielce

Opinie o GOG

Marta

@mus czy, pomimo braku odzewu ze strony użytkowników, aplikowałeś do GOG? Jeżeli zaproszono Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to mógłbyś opisać jakie wrażenie wywarł na Tobie jego przebieg? Jakie warunki zostały Ci zaoferowane przez pracodawcę?

mus

ala, z tego co słyszałem to potrzebowali teraz pracowników na juniorskie stanowiska. nie mam tylko pewności czy można do nich ot tak aplikować i czy dają w miarę przyzwoite warunki finansowe? Będę wdzięczny

Zostaw opinię o GOG - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOG