Fabryka Kuchni Sp. z o.o. Sp. K.

Komorniki

Opinie o Fabryka Kuchni Sp. z o.o. Sp. K.

życiowa

daj spokój @merols, nie kłóć się z nim, może po prostu branża mebli kuchennych na zamówienie to nie jest to co sobie w zyciu wymarzył i ambicje ma zranione

dmar

No to poco ty bazgrzesz takie opinie? Zgłoś do PIPu jeżeli tam pracujesz a nie żal się na forum.

miro

chyba to sam właściciel pisał lub ktoś z jego rodziny:) własciciel owej firmy płaci ludziom ŚMIESZNE pieniądze z 3 miesięcznym nawet opóźnieniem!!! nie wykazuje pełnych dochodów!!! a samych pracowników traktuje jak ŚMIECI!!!

Zostaw opinię o Fabryka Kuchni Sp. z o.o. Sp. K. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kuchni Sp. z o.o. Sp. K.