Opinie o Fogia Furniture Sp. z o.o. w Brodnica Górna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fogia Furniture Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fogia Furniture Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fogia Furniture Sp. z o.o. w Brodnica Górna

agugu

Atmosfera to jakaś porażka, jest to najgorsza firma z którą miałam nieprzyjemność

tragedia
@agugu

no to racja z tą atmosferą, wiekszość ogolnie spoko ale sa tacy jedni Państwo przez ktorych praca nie jest przyjemna

agugu Nowy wpis

tragedia Nowy wpis
@agugu

Administrator Nowy wpis

Czy w mieście Brodnica Górna da się zarobić więcej niż 3800 pracując jako Krawcowa?

Ktoś pytał czy zarobi się 3 tysiące ale widzę też głosy ze stawki niskie. To ile teraz płacą? Najniższą krajową czy jednak więcej?

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

Trochę więcej.

Jimmi

Atmosfera kiepska tak jak i stawki kiepskie ogólnie nie polecam pracy w tej firmie...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fogia Furniture Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Xxx

Praca ciekawa bardzo atmosfera też jest ok ale płaca to totalna porażka pewnie dlatego szukają wielu ludzi

matii
@Xxx

A na jaka kwotę może liczyć początkujący pracownik? szukają magazyniera i czy 3 tyś można tam zarobić ?

@Xxx a jaka plus minus ta płaca?

Poszukująca

Hej, czy ktoś mógłby opisać sytuację w firmie? Mam na myśli pracę w biurze. Jak tam jest? Warto rzucać ciepła posadę i próbować sił w fogia czy nlraczej nie polecacie? Jak wynagrodzenie, atmosfera, szef? Dzięki od razu za informacje. Pozdrawiam

zxy
@Poszukująca

Nie warto rzucać. Atmosfera w biurze kiepska.

Poszukująca
@zxy

To nie fajnie.. A co konkretnie jest nie tak? Aktualnie pracują z ludźmi, oczywiście kilkoma takimi, bez skrupułów, donoszą równo.. Nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynne. A pracujesz tam czy już nie?

Bp
@Poszukująca

Ogólnie praca nie jest zła ale mają wygórowane oczekiwania co do pracownika, szczerze to nie warto rzucać pracy dla Fogi.

Krystyna
@Bp

Starajmy się tu jednak nie decydować za innych. Może @Poszukująca bardzo dobrze odnajdzie się w Fogia Furniture. Akurat teraz firma szuka kogoś na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta. Nie wiesz przypadkiem, jakie mniej więcej wynagrodzenie mogą tam zaoferować?

Bp
@Krystyna

To tylko moja prawdziwa opinia na temat firmy Fogia Furniture, mam nadzieję że @Poszukująca wybierze jak najlepiej dla siebie :)

admin

Podobno wiesz o firmie Fogia Furniture Sp. z o.o. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.

@admin

Nie polecam pracy w tej firmie, praca sezonowa.

@admin

Nie polecam tego miejsca, są lepsze miejsca

Karol

Bardzo dobra firma i dobry pracodawca ale niestety nie każdemu uda sie dogodzić!

Adrian

@:) Tylko i wyłącznie praca sezonowa? Próbuję znaleźć w internecie szczegóły na temat firmy Fogia Furniture, jednak niewiele ich udaje mi się znaleźć. Może w takim wypadku jeszcze napiszesz dokładniej o warunkach zatrudnienia oraz dlaczego tak właściwie nie polecasz pracy tutaj? Czy faktycznie nie da się znaleźć, żadnego plusa w zatrudnieniu w tej firmie?

Xyz
@Adrian

Firma nie jest zła stawki może i nie są najwyższe ale rekompensuje to dobry socjal wypłaty na czas i długi urlop w lipcu przeważnie caly miesiac.

@Xyz

Mógłbyś napisać, co zawiera pakiet socjalny? Są bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Pisząc o długim urlopie masz na myśli miesięczne przestoje, kiedy firma nie pracuje? Mógłbyś wypowiedzieć się, jaka jest atmosfera pracy, czy firma inwestuje w pracownika i oferuje szkolenia? Może Twoja opinia zachęci kogoś z obecnych na forum do złożenia aplikacji w Fogia Furniture?

xxxxxxxxxxx

biednie tu

tadeusz

no nie polecam

Polecam

Zielony

(usunięte przez administratora) za stawke 12,47zl na godzine. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Fogia Furniture Sp. z o.o. - Brodnica Górna

• Jak się pracuje w Fogia Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fogia Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fogia Furniture Sp. z o.o.?

Fogia Furniture Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Fogia Furniture Sp. z o.o.