Fogia Furniture Sp. z o.o.

Opinie o Fogia Furniture Sp. z o.o.

Poszukująca

Hej, czy ktoś mógłby opisać sytuację w firmie? Mam na myśli pracę w biurze. Jak tam jest? Warto rzucać ciepła posadę i próbować sił w fogia czy nlraczej nie polecacie? Jak wynagrodzenie, atmosfera, szef? Dzięki od razu za informacje. Pozdrawiam

zxy
@Poszukująca 28.01.2019 14:41

Nie warto rzucać. Atmosfera w biurze kiepska.

Poszukująca
@zxy 28.01.2019 15:16

To nie fajnie.. A co konkretnie jest nie tak? Aktualnie pracują z ludźmi, oczywiście kilkoma takimi, bez skrupułów, donoszą równo.. Nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynne. A pracujesz tam czy już nie?

Adrian

@:) Tylko i wyłącznie praca sezonowa? Próbuję znaleźć w internecie szczegóły na temat firmy Fogia Furniture, jednak niewiele ich udaje mi się znaleźć. Może w takim wypadku jeszcze napiszesz dokładniej o warunkach zatrudnienia oraz dlaczego tak właściwie nie polecasz pracy tutaj? Czy faktycznie nie da się znaleźć, żadnego plusa w zatrudnieniu w tej firmie?

Xyz
@Adrian 12.05.2018 11:59

Firma nie jest zła stawki może i nie są najwyższe ale rekompensuje to dobry socjal wypłaty na czas i długi urlop w lipcu przeważnie caly miesiac.

Andrzej
@Xyz 27.08.2018 18:11

Mógłbyś napisać, co zawiera pakiet socjalny? Są bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Pisząc o długim urlopie masz na myśli miesięczne przestoje, kiedy firma nie pracuje? Mógłbyś wypowiedzieć się, jaka jest atmosfera pracy, czy firma inwestuje w pracownika i oferuje szkolenia? Może Twoja opinia zachęci kogoś z obecnych na forum do złożenia aplikacji w Fogia Furniture?

xxxxxxxxxxx

biednie tu

tadeusz

no nie polecam

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Brodnica Górna.

anonymous

Polecam

Podobno wiesz o firmie Fogia Furniture Sp. z o.o. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.

@admin 15.08.2015 14:36

Nie polecam pracy w tej firmie, praca sezonowa.

Zielony

(usunięte przez administratora) za stawke 12,47zl na godzine. Nie polecam

Zostaw opinię o Fogia Furniture Sp. z o.o. - Brodnica Górna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fogia Furniture Sp. z o.o.