Fogia Furniture Sp. z o.o.

Brodnica Górna

Fogia Furniture Sp. z o.o.

Opinie o Fogia Furniture Sp. z o.o.

Adrian

@:) Tylko i wyłącznie praca sezonowa? Próbuję znaleźć w internecie szczegóły na temat firmy Fogia Furniture, jednak niewiele ich udaje mi się znaleźć. Może w takim wypadku jeszcze napiszesz dokładniej o warunkach zatrudnienia oraz dlaczego tak właściwie nie polecasz pracy tutaj? Czy faktycznie nie da się znaleźć, żadnego plusa w zatrudnieniu w tej firmie?

Xyz
@Adrian 12.05.2018 11:59

Firma nie jest zła stawki może i nie są najwyższe ale rekompensuje to dobry socjal wypłaty na czas i długi urlop w lipcu przeważnie caly miesiac.

xxxxxxxxxxx

biednie tu

tadeusz

no nie polecam

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Brodnica Górna.

anonymous

Polecam

Podobno wiesz o firmie Fogia Furniture Sp. z o.o. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.

@admin 15.08.2015 14:36

Nie polecam pracy w tej firmie, praca sezonowa.

Zielony

(usunięte przez administratora) za stawke 12,47zl na godzine. Nie polecam

Zostaw opinię o Fogia Furniture Sp. z o.o. - Brodnica Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fogia Furniture Sp. z o.o.