Express Nauka Jazdy Adam Kos

Koszalin

Opinie o Express Nauka Jazdy Adam Kos

janek

właśnie nie ma nowych ofert pracy @mieszkoloko i właśnie o to chodzi. Wydaje mi się, że oni specjalnie to wszytsko robią, bo wiedża, ze to ich koniec jest.

tomek

to trze baby pewnie iśc do nich i zapytać, jak nie szukają, to moze na jakieś zastępstwo by dało rade się do nich załapać, moim zdaniem to tylko jest kwestia dogadania tak naprawdę i teraz wiecie już jak mniej więcej sprawa wygląda, no nie? i jeszcze moje pytanie jest takie - jakie stawki u nich są takie typowe?

Wiolcia2021

Kazdy ma jakies nałogi. Jak bys ty palila to napewno nie mialabys zadnych problemow. A jezeli on by nie palil a ty bys palila to bys miala pretensje o to ze sie nie zatrzymywal na papiersoka !!!! Wez pomysl dziewczyno o co ty si( usunięte przez administratora )

Laurajejeje

Wow Adam nie wiedzialam ze o Tobie pisza. Ogolnie najlepsza nauka jazdy w zachodniopomorskim, bezstresowa. Jazdy z Adamem do tej pory wspominam z kolezankami (Wiolka) Ogolnie czlowiek bardzo pozytywny i z podejsciem do ludzi. We Love You ( usunięte przez administratora );DDDD Trzymaj sie i nie zmieniaj bo jestes najlepszy !!!!!!

Wiolcia2021

Co wy pierdolita!! Adam ( usunięte przez administratora ). Mnie nauczył bardzo dobrze i nie narzekam pod zadnym wzgledem. Nie sluchajcie tych ktorzy pisza ze Adam jest taki i sraki bo pewnie nie zdali za pierwszym razem i maja pretensje. Ja zdalam za 3 i bardzo mu za to dziekuje bo napewno nikt by mnie tak nie nauczyl jak on. Dziekuje nara !!

***

Najlepszy instruktor w miescie. Polecam ;-)

juju

Jak dla mnie Adam byl bardzo dobrym instruktorem jazdy z nim byly profesjonalne i z poczuciem humoru :) na luzie a jak wam cos nie pasuje do nie musicie u niego jezdzic

zaz:)

Kolo - 2012-02-14 23:50:08 Jest na luzie i tak powinno być,nie ma uczenia na pamięć jak w wielu innych szkołach.Po kursie nie jest się wyuczoną małpą tylko osobą która potrafi PROWADZIĆ samochód i poruszać się w ruchu.Oczywiście to zależy od indywidualnych predyspozycji ale tłumaczenie jest bardzo dobre i jeżeli się słucha oraz wykonuje polecenia to nauczyć się można świetnie.Wszyscy narzekają ale nikt nie wspomniał,że ta szkoła ma bardzo wysoką zdawalność,czego nie można powiedzieć o wielu innych dużych i średnich szkołach w naszym mieście. Pozdrawiam P.S zawsze łatwo kogoś zjechać i krytkować.Jakie to polskie :) Siema:Ppowiem masz racje :) \"kolo\" ja na niego nie narzekam :) zdalem za pierwszym razem :) po 10 godzinach sam chciałem isc juz na egzamin :D i zdałem jak sie słucha i rozumie co człowiek mowi to po paru godzinach zrozumie to co mowi do niego

sowek1993

nie wiem moze dla ciebie jest nie mily jak nie umiesz sie z nim do gadać to tak jest haha ja go polecam

Wypas

Może za pierwszym razem mi się nie udało zdać bo za drugim wypaliło, ale powiem wam, że instruktor ma dar do nauczania. Jak jeździłem z tyłu i słuchałem co Adam mówi do innych kursantów to duży szacunek dla niego. Ja bym wziął pałę i po głowie nawalał za głupotę co niektórych a on na spokojnie dalej tłumaczył. Trzeba chyba mieć powołanie do takiej pracy. Byłem świadkiem jak Adam powiedział kursantce aby zawróciła na rondzie Solidarności a ona pod prąd się wkopała. Adam się uśmiechnął, zjechał na parking i na kartce papieru wytłumaczył jeszcze raz jak się po rondach jeździ. Szacunek.

pw

Zdałem za 1 razem dziekuje Adamowi i panu egzaminatorowi ( usunięte przez administratora )

siemanko

Ja i mój chłopak uczyliśmy się u Adama. Bardzo sobie chwalimy a to dlatego, że ja zdałam za pierwszym i mój Krystian też za pierwszym. Parę razy zdarzyło się, że Adam poszedł po bułki do sklepu ale to trwało dosłownie 2 minuty. Moje koleżanki które uczyły się w innych szkołach opowiadały, że ich instruktorzy jechali do domu na obiad lub inne sprawy załatwiali, przez co one traciły z 2 godzin jazdy za każdym razem pół godziny. Ja sobie chwalę kurs u Adama i polecam znajomym. J

Zostaw opinię o Express Nauka Jazdy Adam Kos - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Nauka Jazdy Adam Kos