Stolpo Firma Wielobranżowa

Wygoda Mikołajewska

Opinie o Stolpo Firma Wielobranżowa

To nie jest firma, z którą można poważnie wiązać przyszłość. Na dłuższą metę warunki finansowe i pracowe nie do zaakceptowania. Na kilka miesięcy dopuki nie znajdziesz czegoś normalnego może być .

khgfd

no to z całą pewnością jest zależne..a ja uważam ze dobrze jest mieć nawet chociażby jedną osobę w pracy z którą można się w jakiś sposób dogadać nie uważacie?

Stolpo.

Jeśli chodzi o Romana, to idzie się z nim dogadać. Wiadomo, że każdy szef ma nieraz zły humor ale wtedy trzeba przymknąć oko. Jeśli nie walisz w chu*a tylko pracujesz to z Romkiem się dogadasz. A co do jego syna, to chłopak musi sie jeszcze wiele nauczyć jak rozmawiać z ludźmi, bo wyżej sra niż dupe ma.

wojtek

dziewczny przy trasie sie martwia sie gdzie jestes!

koza

urzad skarbowy powinnien kontrole przeprowadzic z 20lat!! i do paki prostaki!!!! zawsze polowa ludzi pracuje na czarno!!

romek

romek paczki jakies zrubta z zona pod choinke!!! bedzie tak rozinnie

Leon

Witam, Jeśli wam nie pasuje praca, to po co pracujecie tam. Umiecie tylko pieprzyć głupoty na takich portalach. Góra chyba ma powody, że musi was pilnować, bo do pracy idzie się pracować a nie opierdalać, pić wódkę itp. Będziecie mieli swoje firmy,to zobaczymy jak będziecie traktować pracownika. Pozdrawiam

poldek23

Ci co tak się wyrażają o firmie negatywnie siebie są warci swoje brudy pilnujcie w w domach iw pobliskich firmach których (usunięte przez administratora)

wojtek

Pracownik nic nie otrzymuje z przysługujących mu i należnych rzeczy a mianowicie: nie ma nawet herbaty ,czy cukru do śniadania.Nie dostaje żadnych ubrań roboczych, ani obuwia.Większość to są pracownicy nie rejestrowani,tak zwana czarna strefa. Szef nie chce nikogo opłacać i dla tego nie rejestruje.W ubikacji brud i smród nie ma nikogo do sprzątania.Wymagania od ludzi są bardzo duże ,ale wynagrodzenie na poziomie minimum.Tak na pracownikach dorabiają się właściciele.Nie polecam Stale są pracownicy obserwowani przez nadąsanego synusia i jego rodziców. Nie wspomne o kamerach,na to są pieniądze.

kowal

Praca nie ciekawa.Synek stoi w jednych wejściu,mamusia wychodzi z drugiego,wszędzie kamery zainstalowane.Roman od lat skłócony z synem. Wszystkim ciągle coś nie pasuje,oczywiście wszyscy właściciele chcą rządzić ,do tego każdy z nich inaczej,bo nie potrafią się ze sobą sami dogadać. Meble wykonane z najgorszej tkaniny i drzewa mokrego prosto z dworu. Nie polecam ani tam pracować a tym bardziej kupić tak wykonane meble. Zero szacunku dla pracownika,oraz marna zapłata,tylko harem. Więcej reklamacji, niż produkcji wychodzi z tapicerni.Pracowałem tam i wiem co piszę.

kolega

Nie wiem co to za Tomeczek tak na początku się pięknie wypowiedział, bo to stek bzdur.. Szef który nie ma najmniejszego szacunku dla pracowników, szefowa ciągle szukająca dziury w całym. Gdy nie może przypieprzyć się do czyjejś pracy to próbuje dowiedzieć się czegoś na temat jego prywatnego życia i człowieka psychicznie wykańcza.. Do tego jeszcze ludzie w biurze dostają kasę nie wiadomo za co, bo nie znają nawet podstaw pracy przy komputerze.. Żenujące.. Pracy tam nie polecam..:/

Anonim

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat a nie otrzymałem nawet ubrania roboczego, butów, czapki ani nawet głupiego mydła! Ostatnio szef nie płaci za nadgodziny. Nie wiem jak to może być, że nie ma dodatków do urlopu ani podobnych świadczeń, nigdy nie widziałem w tej firmie behapowca ani kontroli... A na pewno by się przydała. Ostatnie wynagrodzenia są w ratach. Jak komuś się nudzi i chciałby stracić ostatnie nerwy to gorąco polecam pracę tutaj. Szef nie potrafi rozmawiać z pracownikami, traktuje ich jak maszynki do pracy.

Ciekawe co na gwiazdke dostaną w tym roku od Szefa , napewno jak zawsze.WIELKIE NIC !!!!!!!!!!!!!!

zbyszek

Tak tam właśnie jest miałem pracować na stolarni to pracowałem na budowie po 14 godzin przy budowie sklepu..

Witam, też pracowałem w tej firmie jako uczeń 3lata i musiałem pracować po 9 godzin plus soboty!!!! NIEPOLECAM

Zostaw opinię o Stolpo Firma Wielobranżowa - Wygoda Mikołajewska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stolpo Firma Wielobranżowa