Opinie o Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo w Wygoda Mikołajewska

Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo
2 12 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo? Można dołączyć rodzinę?

Ola Nowy wpis

@Sisi czemu pracowników traktuje się tu gorzej niż źle? Możesz coś więcej powiedzieć???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Czy Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo organizuje staże dla studentów?

Sisi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Z tego co slyszalam w tej firmie nie jest dobrze ludzi traktuje sie gorzej niz zle :( a pracowalo tam kilku znajomych zdania negatywne .

Ranking
Bożenka

Nie ma cenzuralnych słów ,które mogły by opisać ,co się tam dzieje , (usunięte przez administratora) w normalnym cywilizowanym Świecie taka firma by juz nie isntniała , (usunięte przez administratora)

Kamila

@koza, rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje względem pracy w firmie Stolpo, ale proszę o wypowiedzi bardziej kulturalne i merytoryczne, bądź co bądź, wypowiadasz się na forum publicznym. Możesz powiedzieć jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń?

Agd

Firma którą zdecydowanie można odradzić. Warunki pracy nie spełniają minimum BHP, do toalet lepiej nie wchodzić , bo się jeszcze czymś zarazisz. Załoga z ponad 100 stopniała do 15 osób. To chyba "najlepiej" świadczy o pracy w tym zakładzie. Mimo zmiany " szefostwa" i nazwy poprawy nie widać. Podejście niewolnicze do pracowników to standard. "Park maszynowy" to nieremontowany i niebezpieczny złom, który niejednego już okaleczył. To jest wzorowy przykład firmy, która w 21 wieku istnieć nie powinna.

anonymous
@Agd

Pozdrawiamy osobę piszący ta opinie Furniture

anonymous
@Agd

Romuald ogarnij się napisz o Pabianicach o rotacji pracownikow o długach daj skokuj Wygodzie boli ze Furniture idzie prężnie rozwija sie ma szacunek nie co Ty????

Kamila

@Romuald czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jesteś aktualnym pracownikiem Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo? Czy firma zalega z wypłatą Twojego wynagrodzenia? Wyjaśniałeś sytuację z szefostwem? Sytuacja taka dotyczy tylko Ciebie czy znasz inne podobne przypadki w firmie?

Romuald

Romuald oszust pracownikom nie płaci mataczy żaden szef nie ma Stolpo bankrutem

TakNie

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Romuald

Stolpo - oszust nie producent w Pabianicach tylko sprzedaż innych firm odradzam

Ja pracownika

Stolpo bankrut ha ha

Amator

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisał? Czy tak się poprawiło?

On
@Amator

Co Cię interesuje w upadłości Stolpo

wojtek

Pracownik nic nie otrzymuje z przysługujących mu i należnych rzeczy a mianowicie: nie ma nawet herbaty ,czy cukru do śniadania.Nie dostaje żadnych ubrań roboczych, ani obuwia.Większość to są pracownicy nie rejestrowani,tak zwana czarna strefa. Szef nie chce nikogo opłacać i dla tego nie rejestruje.W ubikacji brud i smród nie ma nikogo do sprzątania.Wymagania od ludzi są bardzo duże ,ale wynagrodzenie na poziomie minimum.Tak na pracownikach dorabiają się właściciele.Nie polecam Stale są pracownicy obserwowani przez nadąsanego synusia i jego rodziców. Nie wspomne o kamerach,na to są pieniądze.

Tak11Nie

masakra
@wojtek

Zgadza się,synuś teraz robi takie przekręty że gdyby wpadła SKARBÓWKA i przetrzepała synka i mamusie to mogą iść od razu do paki..za podrabianie dokumentów

Tak3Nie

To nie jest firma, z którą można poważnie wiązać przyszłość. Na dłuższą metę warunki finansowe i pracowe nie do zaakceptowania. Na kilka miesięcy dopuki nie znajdziesz czegoś normalnego może być .

khgfd

no to z całą pewnością jest zależne..a ja uważam ze dobrze jest mieć nawet chociażby jedną osobę w pracy z którą można się w jakiś sposób dogadać nie uważacie?

Stolpo.

Jeśli chodzi o Romana, to idzie się z nim dogadać. Wiadomo, że każdy szef ma nieraz zły humor ale wtedy trzeba przymknąć oko. Jeśli nie walisz w chu*a tylko pracujesz to z Romkiem się dogadasz. A co do jego syna, to chłopak musi sie jeszcze wiele nauczyć jak rozmawiać z ludźmi, bo wyżej sra niż dupe ma.

Tak9Nie

wojtek

dziewczny przy trasie sie martwia sie gdzie jestes!

koza

urzad skarbowy powinnien kontrole przeprowadzic z 20lat!! i do paki prostaki!!!! zawsze polowa ludzi pracuje na czarno!!

Tak8Nie
romek

romek paczki jakies zrubta z zona pod choinke!!! bedzie tak rozinnie

Leon

Witam, Jeśli wam nie pasuje praca, to po co pracujecie tam. Umiecie tylko pieprzyć głupoty na takich portalach. Góra chyba ma powody, że musi was pilnować, bo do pracy idzie się pracować a nie opierdalać, pić wódkę itp. Będziecie mieli swoje firmy,to zobaczymy jak będziecie traktować pracownika. Pozdrawiam

poldek23

Ci co tak się wyrażają o firmie negatywnie siebie są warci swoje brudy pilnujcie w w domach iw pobliskich firmach których (usunięte przez administratora)

kowal

Praca nie ciekawa.Synek stoi w jednych wejściu,mamusia wychodzi z drugiego,wszędzie kamery zainstalowane.Roman od lat skłócony z synem. Wszystkim ciągle coś nie pasuje,oczywiście wszyscy właściciele chcą rządzić ,do tego każdy z nich inaczej,bo nie potrafią się ze sobą sami dogadać. Meble wykonane z najgorszej tkaniny i drzewa mokrego prosto z dworu. Nie polecam ani tam pracować a tym bardziej kupić tak wykonane meble. Zero szacunku dla pracownika,oraz marna zapłata,tylko harem. Więcej reklamacji, niż produkcji wychodzi z tapicerni.Pracowałem tam i wiem co piszę.

Tak10Nie

kolega

Nie wiem co to za Tomeczek tak na początku się pięknie wypowiedział, bo to stek bzdur.. Szef który nie ma najmniejszego szacunku dla pracowników, szefowa ciągle szukająca dziury w całym. Gdy nie może przypieprzyć się do czyjejś pracy to próbuje dowiedzieć się czegoś na temat jego prywatnego życia i człowieka psychicznie wykańcza.. Do tego jeszcze ludzie w biurze dostają kasę nie wiadomo za co, bo nie znają nawet podstaw pracy przy komputerze.. Żenujące.. Pracy tam nie polecam..:/

Anonim

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat a nie otrzymałem nawet ubrania roboczego, butów, czapki ani nawet głupiego mydła! Ostatnio szef nie płaci za nadgodziny. Nie wiem jak to może być, że nie ma dodatków do urlopu ani podobnych świadczeń, nigdy nie widziałem w tej firmie behapowca ani kontroli... A na pewno by się przydała. Ostatnie wynagrodzenia są w ratach. Jak komuś się nudzi i chciałby stracić ostatnie nerwy to gorąco polecam pracę tutaj. Szef nie potrafi rozmawiać z pracownikami, traktuje ich jak maszynki do pracy.

Tak5Nie

Ciekawe co na gwiazdke dostaną w tym roku od Szefa , napewno jak zawsze.WIELKIE NIC !!!!!!!!!!!!!!

zbyszek

Tak tam właśnie jest miałem pracować na stolarni to pracowałem na budowie po 14 godzin przy budowie sklepu..

Tak6Nie

Witam, też pracowałem w tej firmie jako uczeń 3lata i musiałem pracować po 9 godzin plus soboty!!!! NIEPOLECAM

Zostaw opinię o Romuald Miller Firma Wielobranżowa Stolpo - Wygoda Mikołajewska

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie