Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 4

Czarne

Opinie o Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 4

Pracowałem tam 2 lata.Jest masakra.Ganiają,wypłata na raty.Są 2 umowy (w jednym zakładzie)z Martyną i tzw agencją.Jak jest zamówienie to przyjmują a jak mają mniej to zwalniają.Nie polecam.Kierownik/teraz dyrektor na pytania odpowiada nie pasuje to do domu itp.

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 4 ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 4 - Czarne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 4