Mobicorp Sp. z o.o.

Mława

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Mobicorp Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobicorp Sp. z o.o.

Ola

Witam, czy firma Mobicorp Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację?

były_pracownik

Całkowicie się zgadzam, z trzema wypowiedziami wcześniej. Ale zastanawiam się kto wystawił pierwszy post bo Ja nie 99% a na 100% uważam że taki pozytywny post nie wystawił napewno pracownik firmy Mobicorp. Również jestem byłym pracownikiem owej firmy i ręczę że żaden z pracowników których znam nie napisałby takich bzdur. Otóż uważam że firma funkcjonuje tragicznie, wiecznie czegoś nie ma i o najpotrzebniejsze rzeczy nie można się doprosić, wiecznie osoby decyzyjne odsyłają z jakim kol wiek problemem do innych pracowników, wynagrodzenia z duuuuużym opóźnieniem to mało powiedziane!!! Ale nie tylko wynagrodzenie, bo wszystkie sprawy dotyczące pracownika są realizowane na szarym końcu!!!!!! Totalna masakra!!! Ludzie zastanówcie się przed podjęciem pracy W FIRMIE MOBICORP przecież nie jesteśmy [usunięte przez moderatora]

:)

Tak,to prawda,cyrk to mało powiedziane. Jak najdalej stąd,jak najdalej gdzieś,byle jak najdalej...

X X X

Mierna pensja nigdy w czas, mierne zaopatrzenie raz w miesiącu , środki czystości raz na "ruski rok" a plany były wielkie .... no i na planach pana [usunięte przez moderatora]się skończyło. Ten cyrk na kółkach ciężko nazywac hucznie firmą a pracownik to tylko trybik, który robi by ten cyrk utrzymac. Niestety nic dobrego i lepiej trzymac się z dala.

anonim

Pracowałam tam.Jeśli chcecie wiedzieć coś o firmie Mobicorp,poszukajcie opinii na temat TELKOMP,bo państwo[usunięte przez moderatora] są również właścicielami tej firmy. Brak narzędzi do pracy,brak papieru do drukarek,o toaletowym nie wspomnę...Wypłaty nie wpływają na czas,a jak sie już człowiek dodzwoni do osoby odpowiedzialnej, to dowie się że przelew na 99 % będzie jutro. Jedna z dziewczyn po odejściu z firmy dostała ostatnią wypłatę z półrocznym opóźnieniem.PARANOJA.

Zostaw opinię o Mobicorp Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobicorp Sp. z o.o.