Mjd Sp. z o.o.

Plewiska

Opinie o Mjd Sp. z o.o.

ulaa

Nie rozumiem, czyli można u nich zarobić 10 tys na czysto? Na pewno spokojnie da sie tyle zarobić, ale a żeby na stanowisku recepcjonistki tak jak mówicie to troche to dziwne, baardzo duża stawka jest. A jak z premiami jest teraz może wiecie coś na ten temat czy nie?

Avon

Pracodawca ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownika,jest pasożytem ,niepoważnym gościem ,nie odbiera połączeń a baba która siedzi w biurze ma chyba premie na kosmetyczkę bo też ci nie pomoże .Jednego pracusia legalnie zatrudnia ,10 na lewo a potem proś się o kase,buraka.

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Mjd Sp. z o.o. ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Mjd Sp. z o.o. - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mjd Sp. z o.o.