Mirjan Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Łęka Mroczeńska

Opinie o Mirjan Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Iza

@KTOŚ , dobra ale pod jakim względem? Napisz coś o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, grafik jest elastyczny? Atmosfera między pracownikami jest ok? Dlaczego każdy między sobą się prześciga? Jest o co walczyć? Są za to jakieś nagrody?

KTOŚ

To fakt dobra firma ale była, dziś to zupełnie inna sprawa. Myślę, że szefowie nie są źli ale ci kierownicy kierowników prześcigający się w formach kontroli to porażka tej firmy. Cała atmosfera prysła jak bańka mydlana gdy pracownik pracownikowi podkłada świnię by błysnąć przed szefami. to chore ale niestety tak jest. popatrzcie na kierowników tej firmy.

Tutenhamon

Nie jestem pracownikiem a kupcem. Dokonałem zakupu przez internet w MIRJAN24 pewną rzecz. Pozwolę sobie na razie nie pisać co to było. Towar dostarczono lecz nie mogę z niego korzystać gdyż zapomniano o osprzęcie niezbędnym do montażu. Po za tym wszystko zgodnie z zamówieniem. Złożyłem reklamację i czekam na efekty. Na chwilę obecną wystawiam firmie ocenę 3 z 5. Jak załatwią sprawę pozytywnie to na pewno się tutaj WYPOWIEM i wystawię ocenę KOŃCOWĄ>.

Była Pracownica

Dziwne ze prawie wszytkie pochlebne opinie o tej firmie były tu wpisane tego samego miesiąca, w przeciągu kilku dni. To szef, albo jego informatyk z Mirjana wpisali sobie sami pochlebne opinie o sobie, firma jest bardzo nieuczciwa. Ludzi nie szanują, oszukują i wykorzystują.

Magda

Nie polecam. Nic tylko PiP i ZUS tam wysłać. Bardzo nieuczciwi.

Opserwator

Pracownica ty chyba masz coś nie tak ty chyba nie wiesz o kim piszesz pracuje kilka lat i codziennie pije kawę i jem śniadanie a ty chyba jesteś z tych obiboków ze to jest dla ciebie problem

Arek

Szefostwo to naprawdę bardzo normalni i w porządku ludzie . Pracuje w tej firmie od kilku lat i myśle ze w okolicy ciężko o lepsza firmę.Wszystko na czas i według jasno określonych zasad.A lewusy niech idą gdzie indzej.

Pracownica

Najgorsza firma, jaka może być, a te wcześniejsze opinie, to pewnie wpisywali informatyk albo szefostwo firmy. Nieuczciwi, trzeba pracować jak w kieracie, w biurze kamery monitorujące pracowników non stop, nie ma czasu żeby śniadanie zjeść albo kawę wypić. Wszystko robi się na czas, szkoda że szefowa stopera nie ma.

Żak

Najlepsza firma w okolicy Kępna tu są ludzie szanowani

staszek

słuchajcie, jak z nowymi ofertami u nich teraz jest?

To żaluz swoją firmę i miej takich ludzi jak ty to napewno się dorobisz msj

Karol

Tak ludzie piszą bzdury na forach ale ta firma jest spoko POLECAM wiem jak jest w zakładach jak prywaciaże sie noszą Ci sa inni

Karol

Super firma polecam

Żuk

Pracuje w tej firmie Po moim koszmaże w sąsiedniej firmie myślałem ze trafiłem do nieba Szefostwo to ludzie z wielkim sercem jeżeli ktoś jest do nich w pożądku to oni odwdzięczają się tym samym ludzie tu są szanowani szefowa zawsze podaje pomocną dłoń POLECAM

Kasia

Pracowałam super firma gorąco polecam super pracodawcy wypłaty okej ubezpieczenie nie od najniższej porostu polecam

As

Super firma gorąco polecam wypłaty regularne premie zadowalające aby więcej takich firm

Arek

Super pracodawcy ludzie na poziomie jedna z lepszych firm na terenie Kępna

Wdzięczny

Pracowałem w tej firmie było ok Po namówienie mojego kolegi poszłam do konkurencji niedaleko Mirjan Po 2 miiesiącach wróciłem spowrotem jestem szefostwo wdzięczny za 2 szanse Mirjan to jeden z lepszych firm Zakład to szefostwo ludzie atmosfera

Wera

Popieram szefowa Anioł wiele pomaga Dzieci pracują we firmie dobrze wychowane szanują ludzi Kto chce pracować napewno zarobi Lasery wszędzie będą marudzić

Bardzo dobra firma szefostwo super rozumieją pracowników i w dużo sprawach pomagają na szefową można zawsze liczyć anioł kobieta to są ludzie któży sami zapracowaliśmy na swoją pozycje i pieniądze wcale ich nie zmieniły warunki jak wszędzie ci co chcą pracować to w Mirjanie zarobią a lewusy wszędzie będą narzekać

Zostaw opinię o Mirjan Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Łęka Mroczeńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirjan Przedsiębiorstwo Wielobranżowe