Komfort Meble Sp.j. Produkcja Mebli Katarzyna i Krzysztof Zawistowscy

Księżyno

Opinie o Komfort Meble Sp.j. Produkcja Mebli Katarzyna i Krzysztof Zawistowscy

Mikołaj

Zadzwoniłem z zapytaniem o ofertę na nr (85) 663 18 72. Poprosiłem o kogoś innego do telefonu ponieważ pani nie była w stanie odpowiedzieć na proste pytania typu cena, jakość/wykonanie. Pani chamsko się zaśmiała i powiedziała że w takim razie moge sobie kupić meble w tesco po czym się rozłączyła. NAJBARDZIEJ BEZCZELNA OBSŁUGA Z JAKĄ SIĘ SPOTKAŁEM. pozdrawiam Mikołaj Chodnikiewicz

Zostaw opinię o Komfort Meble Sp.j. Produkcja Mebli Katarzyna i Krzysztof Zawistowscy - Księżyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komfort Meble Sp.j. Produkcja Mebli Katarzyna i Krzysztof Zawistowscy