Insgraf Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o Insgraf Sp. z o.o.

Olek

Witam, chciałbym podjąć współpracę z firmą Insgraf Sp. z o.o., czy jak to już jest od jakiegoś czasu Moje Bambino. Przez te małe rotacje nie wiem, gdzie obecnie szukać ich aktualnych ofert pracy. Zależy mi na stanowisku na linii produkcyjnej. Ktoś, coś wie?

moje bambino

Witam, każdy kto chce dowiedzieć się czegokolwiek o firmie Insgraf powinien zerknąć na firmę Moje Bambino z Łodzi która kupiła Insgraf w tym roku. Polecam i życzę miłej lektury.

HALO

Droga Asiu - jesteś facetem? Cos tu nie halo. Może potrzebna jest tu prawda..?

Zostaw opinię o Insgraf Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insgraf Sp. z o.o.