Spazio Bello Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Spazio Bello Sp. z o.o.

marek

Nie jest tak najgorzej jednak zarobki dosc niskie. Czasami praca po godzinach, nie ma mobbingu

alo

ja również mogę polecić ich produkty, dobre jakościowo w naprawdę korzystnej cenie, to jest to, co wyróżnia ich spośród konkurencji na rynku branżowym

:-)

Nie pomyliły Ci się fora

mily

To musiałeś być patentowanym leniem, bo większość tu pracuje po wiele lat i to właśnie przez takich jak Ty musimy nieźle tyrać. Pozdro dla pracusia

negatyw

ja jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie wiem skąd tak słyszałaś , zapierdzielasz od 10do19 za najniższą krajową, masz obowiązków ponad możliwości w tym reklamacje, zarząd Panów W....... masakra nigdy w życiu tam bym nie wrócił (usunięte przez administratora) i nic więcej !!!!!!!!!!!! dla nich liczy sie tylko kasa nie pracownik !!!!!!!!! nie polecam !!!!!!!

Zostaw opinię o Spazio Bello Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spazio Bello Sp. z o.o.