Bb System Sp. z o.o.

Sarnów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Bb System Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bb System Sp. z o.o.

BBJ

Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Właścicielka na pytanie o termin zapłaty odpowiada z pretensją w głosie, ze nie ma więc nie płaci.

goro1
@BBJ 26.10.2016 11:00
Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Właścicielka na pytanie o termin zapłaty odpowiada z pretensją w głosie, ze nie ma więc n...

Szanowna Pani, z tego co się orientuję to otrzymała Pani swoje należności ( prawda !!! ) a wszystkie złośliwości niech je Pani pozostawi w domu.

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Bb System Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Bb System Sp. z o.o. - Sarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bb System Sp. z o.o.