Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o. w Łódź

Karolina Nowy wpis

Jakiś czas temu pisaliście o stawce 13 zł/h a potem podobno ta stawka była zmniejszana do 10,70/h. Jaka umowa była podpisana że oni mogą coś takiego robic? Komuś innemu też tak się zdarzyło? Czy stawka teraz wygląda lepiej?

Łukasz Nowy wpis
@Karolina

stawka się wacha zależnie od umowy + od najniższej krajowej. Może ci powiedzieć że to praca na pełny etat a potem się okazuje że daje ci umowę na czas określony na 3/4 etatu, a jakiekolwiek sprzeczki to będzie się tłumaczył że w zus to normalnie będzie odprowadzane jako pełny etat, a jeżeli dalej będziesz się awanturować to co najwyżej zacznie wulgarnie się zachowywać wobec ciebie. Uwierz mi omijaj tą firmę szerokim łukiem, coś o niej wiem i wiedzą to wszyscy byli pracownicy tej firmy. A prawdopodobnie tera i tak szuka naiwnych pracowników lub Ukraińców

Łukasz Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie się zgadzają, pracowałem dla niego na Hali Sportowej i to do czego on się przyczyniał jest poprostu gorzej niż żart! Mocno naruszał prawa pracownika, wulgarnie zachowywał się wobec mnie podczas rozmów telefonicznych, zaopatrzał w minimalną ilość środków czystości potrzebnych do pracy (butelki nie były nawet nowe tylko przelewane np. płyn do podłogi od dłuższego czasu był przelewany i zamiast niego był to płyn do maszyny) dotyczy to również rękawiczek. Zmuszał do przyjścia na mecze które nawet nie były naszym obowiązkiem + nie było tego zawarte w kontrakcie, a jakakolwiek odmowa przyjścia skutkowała groźbami pracodawcy, że znajdzie innego pracownika na moje stanowisko. Okłamywał odnośnie stanu ilości dni urlopu, jakie posiadam do wykorzystania (wmawiał mi, że posiadam 2,5 dnia, że niby je wypłacił [bez mojej zgody, bez mojej wiedzy, niczego nie podpisywałem] gdy się później okazało że mam 10 dni do wykorzystania). Okłamywał również sama Dyrektor Hali Sportowej, wiec jeżeli myślicie nad jego usługą radzę ominąć szerokim łukiem. Nie wypłacał wynagrodzenia w czasie, szczególnie za Grudzień 2020 nic nie otrzymałem, tłumaczył się że ZUS mu coś poblokował. Minęło 11 dni od dnia którego powinno być wynagrodzenie... wciąż nie ma.

Samuel

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc trudno uwierzyć w takie informacje.

Niezadowolony
@Samuel

Ten Pan nie jest dobrym pracodawca!! Przebiera i wybiera w pracownikach. Ma za nic swoich pracowników. Umawia się na spotkania z pracownikami obiecuje że da pracę . A tak defakto robi to dla oka.. (usunięte przez administratora) że przyjmie ludzi do pracy. Kobiety czekają tygodniami na telefon od niego blokują sobie życie A często gęsto później nie przyjmuje tych pan do pracy tylko im w głowie maci. Nie potrafi w twarz powiedzieć na jakich warunkach za jaką kwotę i co w zakres pracy wchodzi. Najlepiej by chciał żeby pracować 10 godzin dziennie mieć na umowie pół etatu i 5 zł na godzinę. Bajeruje ludzi jaki to on mądry A tak naprawdę to straszak!!

Zgadzam się z tym!!!
@Niezadowolony

(usunięte przez administratora) Umówil się na spotkanie. Kazał.przyjsc do pracy w czwartek na próbę. Wiele razy dzwoniłam.i.nie odbierał telefonu. Czekałam dwa tygodnie aż znalazłam sobie inną pracę!! Do tej pory bym czekała A minęło już przeszło miesiąc! (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@Zgadzam się z tym!!!

Napisałaś, że pracodawca zaprosił Cię na dzień próbny w firmie Oscar po czym straciłaś z nim kontakt. Czy naprawdę nie udzielił Ci żadnej informacji zwrotnej? Może coś się zmieniło od czasu kiedy napisałaś tę opinię? Daj znać.

Iwona

Mówi że na godzinę daje 13 zł a do wypłaty mówi że na godzinę jest 10,71zl szok

@Iwona

A jaki rodzaju umowy podpisałaś @Iwona? Często pracodawcy operują kwotami brutto i stąd może wynikać ta pomyłka, ale tak jak napisałam oczywiście musisz to sprawdzić w umowie, którą zawarłaś z Oscar -em.

Gosc
@Iwona

Tu się nie zgodzę z tą opinią.jesli widzi że ktoś pracuje to na czas daje wypłatę i wypłaca wszystkie nadgodziny 12 zł za godzinę. Facet trochę zagubiony.nie umie podjąć decyzji sam.kieruje się opinią innych. Najlepiej mu wychodzi wyslugiwanie się pracownikami! Jest nie słowny. Boi się utraty kontraktu i czasem podejmuje źle drogę wyjścia z sytuacji. Dla mnie twarz i honor to wszystko! Czasem trzeba coś stracić ale wyjść z honorem.byc obiektywnym A u tego Pana tego nie ma!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Cieśla Dachowy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Szef ciągle kłamie.Osoba nieuczciwa.Złożone doniesienie do inspekcji pracy.

Obiektywny

Facet bez jaj... bajkopisarz i kłamca! Nie potrafi dbać o swoją firmę.oglupia swoje pracownice. A co najgorsze zawsze spada na 4 łapy!! Wyzywa od różnych swoje pracownice. Pozjadal każdemu rozumy!! Też zgłoszę tego Pana do inspekcji pracy!

Zawiedziona

To jest wyzyskiwacz, ważne dla niego jest to aby on miał pieniądze na koncie,a pracownik który zapierdziela cały miesiąc na marne pieniądze to jeszcze musi się o nie upominać,ta firma powinna mieć nazwę Pomyłka!!!Nie polecam i uciekać od nich jak najdalej.

Wiera

Zachowanie szefa tej firmy to kpina z pracowników. Bajkopisarz, nie wypłaca pensji nie daje umów. Nie zależy mu na pracownikach. Totalny wyzysk za mniej niż najniższa krajowa. Nie mozna się skontaktować z szefem , nie odbiera telefonów. Omijacie szerokim łukiem tę firmę.

Sprzataczkom wydziela środki czystości minimalne ilości. Każe dawać mało papieru bo jak dużo w pojemnikach to dużo biorą . Daje plyny rozcieńczone . Musimy kupować płyny, worki, sprzęt marnej jakości zdezelowany, o rękawiczkach zapomnij , mycie wc bez rekawic, i jeszxze problem z wypłatą pensji.

Tamara

Pracodawca nie uczciwy nie płaci , co innego na umowie , nie wypłaca całości za pracę., mówi co innego A co innego robi i ciagłe wymówki odnośnie wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Piotrkowska 111
    90-425 Łódź

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Oscar Sp. z o.o.