Astra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Krajowice

Opinie o Astra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

volis

Przyjęcia są cały czas tam nie zwalniają tylko sami się ludzie zwalniają na pakowaniu masakra poniżanie na każdym kroku wydzieranie się przez pracowników i szefostwo nikt nic nie pomoże praca akord pracownicy wydzierają nowym cukierki z rąk i podstawiają inne żeby były same zwrote ludzie są tam fałszywi i tyle astra dno

Zostaw opinię o Astra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Krajowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe