Mebel Komfort S.C.

Poznań

Opinie o Mebel Komfort S.C.

zara

@darek nie podejmuj pochopnych decyzji, złożenie papierów nic nie kosztuje a może w firmie jest jednak lepiej niż to wynika z tych wpisów. Praca nie pociąg. Zawsze można z niej wysiąść

darek

po przeczytaniu tych opini chyba jednak nie zloze CV w tej firmie.

jj

W MEBLO-KOMFORT byłam na tygodniowej próbie na stanowisku krawcowej. Szef po 2 dniach pracy wymaga tyle co pracownica z 5cio letnim stażem do tego powiedzial mi ze muszę mieć żółte papiery niewiedzac po 2 dniach wszystkiego. Umawialiśmy sie słownie ze płaci 10zł na godzinę na okresie próbnym,kiedy w piątek podziękowałam za pracę zapłacił mi nawet nie połowę akordu. Pani która tam pracuje mówiła ze jej męża tapicera zwolnił bo zachorowal...

miki

Szef zwolnił tapicerka po leczeniu szpitalnym świadectwo wystawił naganne do tego nie zapłacił. Nic dodać nic ująć

Zostaw opinię o Mebel Komfort S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebel Komfort S.C.