Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.

Kartuzy

Opinie o Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.

Ah jo

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem styczność. Nawet na materiał ich nie stać już nie mówiąc o wypłatach dla pracowników. Podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecywali krocie. Po czasie okazało się caaaalkiem co innego.chyba resztę pieniędzy chcieli wypłacić w tych swoich zupach. Szkoda czasu na FPN. Nie polecam.

henry

otóż nie, niestety od jakiegoś już czasu nie ma u nich żadnych ofert pracy i chyba nie bedzie w najbliższej przyszłości. Może ktoś z prcowników da rade napisać co dzieje się z ta fabryka teraz właściciwie?

Vlad von Chrupek

Jestem zatrudniony w FPN Kartuzy od paru lat Firma jest na etapie rozwoju i przestawiania procesu produkcyjnego. FPN Kartuzy daje możliwość rozwoju zawodowego. To prawda że wypłaty mogą być opóźnione ale lepiej kupić materiały i mieć pracę niż zapłacić pracownikom i nic nie robić Sukcesywnie wypłacane nie spotkałem się z sytuacją że prezes nie dał zaliczki jak ktoś potrzebował Też czuję się mobingowany przez Panią Miecię ;P

Pracownik 2014

Dodam jeszcze dobrą radę, zabezpieczcie się umową i przeczytajcie ją kilka razy. Pani Prezes tak konstruje zdania żeby później z łatwością wyprzeć się zapłaty.

Matylda

niestey nie polecam, bardzo duże problemy z otrzymaniem wypłaty, spóźnienia od 2 tygodni do około 6 miesięcy, płatność zawsze w ratach, nawet przed świętami nie było wypłat. Dodatkowo ciężkie warunki pracy, brak ogrzewania, złe traktowanie pracowników prze szefa...

Zostaw opinię o Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o. - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.