Globinit Development Sp. z o.o.

Łąka

Opinie o Globinit Development Sp. z o.o.

PIP

Jeśli ktoś dostanie umowe to oczywiście na najniższą, pracował jak najdłużej, najlepiej jakieś 12h/dobe i nie upominał sie o wypłate jak minie "10ty" i poczekać jakieś 2 miesiące na wypłate za nadgodziny. Nie zapominajmy że trzeba umieć robić wszystko od szlifowania po polerowanie i pakowanie. Firma uduś.

góra

wiesz, no w każdej firmie jest inaczej ze względu na asortyment, a skoro tutaj specjalizują się w produkcji mebli dziecięcych to jednak mogą być niestandardowe stawki, mam nadzieję że raczej takie w górę

sqwer

A ile może zarobić taki pracownik przy produkcji meblarskiej ?

go home

Firma tragedia - nikt nie da Ci tyle co tam Ci obiecają. Nadgodziny - najlepiej gdybyś był dostępny 24h, w soboty oczywiście też. Nie szanują ludzi - zresztą rotacja tylko to potwierdza.

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Globinit Development Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Globinit Development Sp. z o.o. - Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globinit Development Sp. z o.o.