Opinie o Globinit Development Sp. z o.o. w Łąka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Globinit Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Globinit Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globinit Development Sp. z o.o. w Łąka

Paweł Nowy wpis

Czy szefostwo w firmie jest wymagające ?

Janek Nowy wpis

Składałem katalog dla firmy Globinit. Klient zaakceptował cenę, wykonałem projekt i przygotowałem do druku. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy. Próbuję odzyskać należność przez firmę windykacyjną.

firma Nowy wpis
@Janek

Tylko drobna poprawka - zrobił pan jeden zgodny z zamówieniem i zaakceptowany z czterech projektów, pozostałe niezgodnie z ustaleniami, wystawił fakturę na całość i oczekiwał zapłaty. Resztę poprawiała inna firma. Windykacja... szkoda wyjaśniać

PIP Nowy wpis

Jeśli ktoś dostanie umowe to oczywiście na najniższą, pracował jak najdłużej, najlepiej jakieś 12h/dobe i nie upominał sie o wypłate jak minie "10ty" i poczekać jakieś 2 miesiące na wypłate za nadgodziny. Nie zapominajmy że trzeba umieć robić wszystko od szlifowania po polerowanie i pakowanie. Firma uduś.

góra

wiesz, no w każdej firmie jest inaczej ze względu na asortyment, a skoro tutaj specjalizują się w produkcji mebli dziecięcych to jednak mogą być niestandardowe stawki, mam nadzieję że raczej takie w górę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Globinit Development Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
sqwer

A ile może zarobić taki pracownik przy produkcji meblarskiej ?

go home

Firma tragedia - nikt nie da Ci tyle co tam Ci obiecają. Nadgodziny - najlepiej gdybyś był dostępny 24h, w soboty oczywiście też. Nie szanują ludzi - zresztą rotacja tylko to potwierdza.

admin

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Globinit Development Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Globinit Development Sp. z o.o. - Łąka

Globinit Development Sp. z o.o.