Opinie o Ghg Sp. z o.o. w Nidzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ghg Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ghg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ghg Sp. z o.o. w Nidzica

Nędza obraz nędzy i rozpaczy szkoda gadać nie polecam

Tapicer

Zależy na jakie stanowisko

Joasia Nowy wpis

Zgadzam się z tym, że atmosferę budują ludzie, ale czasem samemu jest zbawić świat, więc mam pytanie; czy szefostwo próbuje rozwiązywać konflikty między pracownikami? Dbanie o sprzęt i stanowisko pracy jest wpisane w obowiązki również na umowie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ghg Sp. z o.o.?

Nędza obraz nędzy i rozpaczy szkoda gadać nie polecam

@Andrzej

Piszesz z perspektywy pracownika? Co takiego się stało w tej firmie, że tak to opisujesz? Nie tak jest atmosfera, zarobki czy coś innego?

@Marta

Raczej każdego po troszku. Nastroje są bardziej skierowane w stronę pesymizmu. Waloryzacja wynagrodzeń względem inflacji, stoi na bardzo niskim poziomie. Wypłata ma duży wpływ na wydajność i jakość pracy, ceny w sklepach jak i oprocentowanie kredytów mają kluczowe znaczenie w tym temacie. Styczeń już został pominięty, obietnice dyrektora miał być spełnione do tego miesiąca. Czekamy

Minęło trochę czasu - możesz napisać czy dyrektor się wywiązał z obietnic? Były podwyżki? Jeśli możesz to daj znać ile teraz płacą nowym pracownikom na pierwszej umowie. Mąż chciałby aplikować i chętnie poznamy stanowisko pracowników w sprawie tych zarobków

Tapicer Nowy wpis

Zależy na jakie stanowisko

Piotruś

Atmosfera nędza zero szacunku do pracowników omijać szerokim łukiem te (usunięte przez administratora) sama (usunięte przez administratora)

Kamila
@Piotruś

W czym się przejawia ta nędzna atmosfera i brak szacunku do pracownika? Czy ma na to wpływ kwestia rotacji, o której tutaj dużo pisano oraz nieprzedłużanie pracownikom umów? Jak możesz wypowiedz się na ten temat.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ghg Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ghg Sp. z o.o.?

Sprawa prosta

To się zwolnij... czy ktoś cię tam siła trzyma?

Justyna

No już sam ten komentarz z tym testem, żeby się zwolnił raczej za dobrej atmosfery to nie sugeruje? Pracownicy to szanują się wzajemnie w pewnym stopniu?

Gwo

Czy Pan Karol był waszym dyrektorem? Bo teraz chyba w gniewkowie jest kierownikiem i chciałbym dowiedzieć się coś więcej bo mam wrażenie że firma upada

Kaciapata
@Gwo

Lepiej szukaj sobie nowej roboty????

Ghg
@Gwo

Kolega ma rację zwijaj się póki jeszcze mało władzy ma karol

Krojczy
@Ghg

To aż tak źle?

Ghg
@Krojczy

No będzie wprowadzać swoje zasady typu kamery itp i strasznie wulgarny jest

Xxx
@Gwo

Od momentu kiedy Karol odszedł, to jest porażka w firmie. Jaki był taki był, ale jako jedyny z dotychczasowych dyrektorów produkcję trzymał najlepiej, a i na robocie się znał. W chwili obecnej to nie ma tam ludzi mających pojęcie o zarządzaniu produkcją. Dyrektorzy zmieniają się co kilka miesięcy, bo nie mają pojęcia i nie dają rady. Nie wspomnę już o brygadzistach, którzy pracują tyle, a pojęcia nie mają, tylko się tak ślizgaja tyle lat. Kolejny człowiek który robi najwięcej zamieszania to Pan Paweł G. Którego można nazwać terrorystą. Wywiera na ludziach dużą presję, każdy się go boi no i nie zajmuje się produkcją, tylko rzeczami które nie są priorytetem w firmie. Karol w porównaniu do Pawła G. to normalny gość. Ludzie mają podzielne zdania co do Karola, ale jak dla mnie to lepszego człowieka który tam zarządzał nie było i podejrzewam ze długo nie będzie, bo on znał cały proces produkcji od podszewki i miał to w jednym palcu.

@Xxx

Z tego co kojarzę to w tym zakładzie nie ma brygadzistów.

Tak
@Ghg

I stało się firma upada.. Ludzi coraz mniej zamówień brak, atmosfery brak ludzie odchodzą. Firma końcówka.

Mieczysław
@Tak

Skąd masz takie info bo w sieci nic na ten temat nie ma. To ludzie sami odchodzą czy do zwolnienia? Bo wtedy należą się odprawy. Myślisz że będą dawać?

qwerty
@Tak

Ludzie nie odchodzą, tylko umowy im się kończą, których zakład przedłużać nie musi. To jest najbardziej sprawiedliwa metoda na redukcję etatów w czasach kryzysu. Spore zapasy półproduktów sugerują że firma chce przetrwać okres zmniejszonego popytu oraz drogich surowców.

Justyna
@qwerty

Czyli jednak rezolutne zamierzone działania? Szkoda tylko, że pracownicy na tym muszą ucierpieć. Wiadomo czy długo taki stan rzeczy potrwa?

...
@Justyna

Oczywiście że rezolutnie zamierzone działania, jeżeli ktoś się do pracy nie nadaje to jego umowa nie zostaje przedłużona - i cyk...i tyle...co jest w tym trudnego do zrozumienia?! Na moim dziale umowy zostały przedłużone...także przykro mi ale twoja teoria spiskowa została obalona ???? spróbuj innym razem....

Ausweiss bitte

Firma rodem z auschwitz daje pracownikom koszulki z podpisem zaszczepiony, niezaszczepiony. Oczywiscie kierownictwo niemieckie. Idzie nowe wraca stare. (usunięte przez administratora).

Większej bzdury nie slyszalem
@Ausweiss bitte

Koszulki są dla chętnych, kto chce to nosi. Ludzie sami po nie chodzą i noszą dobrowolnie. A koszulek niezaszczepiony nie ma więc po co te kłamstwa? Czyżby komis żal (usunięte przez administratora) ściskał?

Talicer
@Ausweiss bitte

Jakie kierownictwo z Niemiec? Głupoty piszesz. Żadnej w tym prawdy

@Większej bzdury nie slyszalem

To prawda ludzie sami po te koszulki biegają więc problem tkwi z innej strony

justi

Jeżeli nie przeszkadza wam segregacja na ci lepsi w koszulkach "zaszczepiony" i ci gorsi w szmatach na twarzy to można spróbować.

Rychu

Czy p.Grzybowski i Meredyk pracowali w tej firmie?

Robert
@Rychu

O panu G niewiele powiem,ale pan M to wirus. Cokolwiek zrobi cokolwiek powie....to idzie w pięty każdemu. Po czasie osoba z którą miał kontakt jest historią albo się zwalnia albo jest zwolniona i/lub chorobowe. Niech każdy stara się mu nie wchodzić w drogę. Nie chcę go obrażać ale jest wiele osób które naprawdę wycierpiały wiele za jego rządów.

Ostrzegam

Na początek umowa zlecenie zwykle 3 miesiące. Później o prace . Praca w akordzie jak w (usunięte przez administratora) Zarobki regularnie obcinane akord podnoszony. Duża rotacja. Doświadczeni pracownicy odchodzą przyjmują młodych bez doświadczenia. Wypłaty nikt w stanie nie jest policzyć poza kadrową. Setki za dodatkowe dni to fikcja. Po tym jak rządzi tam Karol M. facet bez żadnych kompetencji zapanował tam chaos. Nie zna się kompletnie na niczym. A pomyśleć,że jeszcze kilka lat temu nabijał "mufki" na zbijaku. Praca bez przyszłości.

A
@Ostrzegam

Ludzie się potrafią zmienić tylko czy na lepsze trzeba obserwować tego Pana

Randolf

Czy ktoś mógłby powiedzieć jaki był wpływ działalności Pana M.Grzybowskiego na działalność firmy ?

Jak długo czekaliście na odzew z Ghg Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wtf

Nie czekaj na odzew tam nie ma przyszłości wyzysk nic więcej

Jola

Może ktoś wie kiedy będzie wypłata

Małgorzata
@Jola

Nie ma podanego jasnego terminu wypłat wynagrodzenia? Zdarzają się jakieś opóźnienia? Dlaczego nie zapytasz bezpośrednio pracodawcy o to?

@Jola

Co do terminu wypłat, to w firmie GHG nie ma większych problemów. Max to 2-3 dni, opóźnienia. To akurat jest plus tego zakładu

Jakie wartości są cenione w Ghg Sp. z o.o.?

Dk

Ktoś kto uczciwie pracuje dostaje 35 groszy podwyżki na godzinę a majstrowie za nic dostają po 700zl. Takie są wartosci

Maria

@były ghg pamiętaj proszę o zasadach przyjętych na forum oraz netykiecie - pełny regulamin znajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Widzę, że firma zebrała wiele negatywnych opinii - może w ostatnim czasie coś się zmieniło na lepsze? Jakie macie pomysły na to, aby firma mogła być bardziej atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników?

Propozycja
@Maria

W ostatnim czasie zostały zwiększone stawki godzinowe dla osób pracujących na akord, wraz z dostosowaniem zalecanego czasu na wytworzenie. Przy czym wydajność około 100% jest osiągalna w zdecydowanej większości dla doświadczonych pracowników. Brak określonego minimalnego procentu dla wydajnej osoby, która dopiero co się zatrudniła, powoduje to, iż taki osobnik uważa że musi wyrobić te 100%, co skutkuje jego szybkim odejściem. A żeby zakład był bardziej atrakcyjny dla pracowników, to proponuję wycieczki grupowe raz do roku z pakietu socjalnego (przy wczasach grupowych, każde biuro wypoczynkowe da rabat). Oraz prezenty dla dzieci pracowników na święta. Wtedy nawet najbardziej narzekający pracownik, pochwali zakład w mniejszym, bądź większym stopniu, za taką formę docenienia.

@Propozycja

No i po wzroście płac wzrosły normy akordowe i płace znowu spadły. Co do szkoleń, to o jakie szkolenia chodzi jak nawet na nowy sprzęt nie ma pieniędzy.

BROD
@Propozycja

Wycieczki i prezenty dla dzieci???? Naprawdę,nie wiedziałam o tym...

Czy Ghg Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jak będziesz pracować na produkcji, to "karta multisport" Ci nie potrzebna :).

Śruba

Pracuje w firmie ponad pół roku, plusy wypłaty na czas, lepsza jakos drewna oraz duzo elem sklejkowych (przez lata sie widziało duzo) atmosfera w miarę ale zalezy od dzialu, brak problemu z wzięciem urlopu( raz na jakiś czas) soboty przy dobrym akordzie wychodza nieźle nawet dobrze, wrazie problemow z dojazdem mozliwosc samochodu z pracy. Minusy szybkie tempo dosc często i duża ilość produktu, brygadzisci sa krzykliwi aż głowa boli dziurawy dach oraz zbyt goraco latem, walki między zmianami, brak ludzi na zastepstwo na poszczególne stanowiska ( mała liczba osób w transporcie) dyrekcja hmmm ma wypalone większości nie szanuje pracownika( raz widziałem gł dyrektora) kierownik produkcji dla mnie taki jaki powinien być kazdy ma inne zdanie na ten temat ,tez mozna bylo trafić gorzej . Daje ocene w skali 1-10heh 6 to i tak na Polskę wysoko

Nicki

Firma okropna zero szacunku dla pracownikow warunki pracy okropne pesje z miesioca na miesioc miejsze ludzie sie zwalniajo a pan dyrektor nie reaguje wszystkim rzodzi pan dyrektor od produkcji ktury wszystkich ma zanic niema do kogo isc ze skargo bo wszystko wylapuje ale morze juz niedlugo i jego powiozo czego mu zyczo pracownicy Moje sugestie dla Ghg Sp. z o.o.: Zmiana dyrektora produkcji Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: O duzo trzeba by bylo tam zmienic poczowszy od dyrektorow po calo kadre

@Nicki

lepiej wróć do szkoły powtórz polski język polski widać ludzie tam bez wykształcenia podstawowego chociaż a zarabiać by chcieli kokosy

Każdy może popełnić błędy ortograficzne, czy to stylistyczne. Bardziej skupiłbym się tutaj na samym przesłaniu treści, którą dodał ten użytkownik. Czy potwierdzasz, że pensje z miesiąca na miesiąc stają się mniejsze? Chciałbym zweryfikować tę kwestię.

Gabryś
@Marek

Z miesiąca na miesiąc są normy ucinane ludzie robią coraz więcej a podwyżek nie ma kasę aby dla swoich mają w kopertach żeby nikt nie widział latają do biura ludzie z pianki itp co nic nie potrafią i nic nie robią a uważają się za fachowców

Onma
@Nicki

Cała prawda..już dawno powinni zlikwidować taki ...(usunięte przez administratora)....albo rządzących w tym zakladzie...masakra co tam sie dzieje

chłopaczek
@Nicki

typowa opinia człowieka który tam nie pracuje bo koryto od złodziejki mu odcieli , polecam ciernieskiego - prezentujecie podobny poziom

Janek

Pracuje tam 3 lata i nie ma kłutni miedzy pracownikami pilecam miła atmosfera

Gabryś
@Janek

Między pracownikami tak a dyrekcja ucina normy ludzie robią coraz więcej a kasa mniejsza

Fran
@Gabryś

Gabryś to się zwolnij i nie oczerniaj ludzi

Małgorzata
@Janek

@Janek, skoro pracujesz i sobie chwalisz pracę w GHG to co powiesz na temat zmianowości i rodzajów umów, które daje pracownikom firma aktualnie?

Pracuję w tym zakładzie kilka ładnych lat i mogę stwierdzić że są potrzebne małe zmiany a co dyrektora produkcji to jest spoko a ludzie zawsze będą pisać (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ghg Sp. z o.o. - Nidzica

• Jak się pracuje w Ghg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ghg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ghg Sp. z o.o.?

Ghg Sp. z o.o.