Dfm Sp. z o.o.

Opinie o Dfm Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry Państwu,
dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi procesami rekrutacyjnymi.
Obserwując wysoką aktywność osób odwiedzających portal GoWork.pl pragniemy być z Wami w kontakcie i móc przedstawić się jako wiodący pracodawca na lokalnym rynku.

Wasze opinie często traktujemy jako drogowskaz i zauważamy obszary na które powinniśmy zwrócić uwagę.
Jednocześnie zachęcamy naszych obecnych pracowników do komunikacji wewnętrznej z bezpośrednim przełożonym tak aby przepływ informacji był klarowny i przyjemny dla obu stron :)

Proszę zwracajcie uwagę na poszanowanie drugiego człowieka, wpisy które są niezgodne z regulaminem będą archiwizowane przez Administratora portalu.
Przypominamy, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

Zapraszamy do aplikowania :

123 Nowy wpis

Kiedy można spodziewać się jakichkolwiek rekrutacji w dziale produkcji w Reszlu?

@123

Dzień dobry. Odpowiadając na Pani/Pana pytania, zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami (usunięte przez administratora) dostępnymi na stronie https://www.dfm.pl/kariera/ Aktualnie w Zakładzie w Reszlu posiadamy wolne miejsca dla wykwalifikowanych szwaczek/szwaczy. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, proszę o wysłanie CV mailem na adres rekrutacja@dfm.com.pl, przez formularz on-line lub osobiście dostarczając je do Sekretariatu w Zakładzie w Reszlu. Proszę śledzić naszą stronę z ofertami (usunięte przez administratora) Proszę pamiętać, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Czy firma dalej poszukuje pracowników, jeśli tak na jakie stanowiska można liczyć zatrudniając się? Rozważam aplikacje i chęci podjęcia pracy. @Pracodawca

@Adam

Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na stronie https://www.dfm.pl/kariera/ Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o wysłanie CV mailem na adres rekrutacja@dfm.com.pl, przez formularz on-line lub osobiście dostarczając je do Działu Personalnego. CV jest Pana wizytówką, a atutem będzie zwarty i klarowny opis obowiązków pełnionych na poprzednich stanowiskach. Proszę pamiętać, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

LOU

Witam, Interesuje mnie praca na stanowisku tapicera, chociaż jakakolwiek oferta będzie mi pasować. Czy aktualnie w Reszlu jest rekrutacja dla kobiet?

@LOU

Dzień dobry. Odpowiadając na Pani/Pana pytania, zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na stronie https://www.dfm.pl/kariera/ Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y, proszę o wysłanie CV mailem na adres rekrutacja@dfm.com.pl, przez formularz on-line lub osobiście dostarczając je do Sekretariatu w Zakładzie w Reszlu. Jeśli chodzi o pracę w Pionie Produkcji, aktualnie nie posiadamy wolnych miejsc pracy dla kobiet. Praca dla kobiet jest ograniczona szczególnymi uwarunkowaniami fizycznymi zgodnie z wytycznymi w przepisach prawa. Proszę zatem śledzić naszą stronę z ofertami pracy. Proszę pamiętać, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Czym w Dfm Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dfm Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Seba

Interesuje mnie praca tapicera. Widziałem rekrutacje na stronie firmy. W ofercie są premie i benefity. Jakie konkretnie są dodatki z funduszu socjalnego? Obejmują wczasy pod grusza i prywatną opiekę lekarską?

@Seba

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Odpowiadając na Pana pytania, tak, wspieramy naszych pracowników poprzez różne formy finansowania – są to min. : świadczenia pieniężne z okazji świąt; paczki upominkowe dla dzieci; dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci; dopłaty do aktywności sportowej; nisko oprocentowane pożyczki na remont czy zakup domu, mieszkania. Ponadto stawiamy na profilaktykę zdrowia, dlatego oferujemy pracownikom i ich rodzinom pakiet medyczny, który zapewnia szybki dostęp do lekarzy specjalistów i wszelkich badań diagnostycznych a także refundacje za usługi medyczne. Szczegółowo omawiamy naszą ofertę na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam do aplikowania.

Zainteresowana

Witam. Czy ktoś odpowie jak jest z pracą dla kobiet? Na jakich działach pracują co robią?

@Zainteresowana

Dzień dobry. Odpowiadając na Pani pytania, zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na stronie https://www.dfm.pl/kariera/ Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o wysłanie CV mailem na adres rekrutacja@dfm.com.pl, przez formularz on-line lub osobiście dostarczając je do Działu Personalnego. Jeśli chodzi o pracę w Pionie Produkcji, aktualnie nie posiadamy wolnych miejsc pracy dla kobiet. Praca dla kobiet jest ograniczona szczególnymi uwarunkowaniami fizycznymi zgodnie z wytycznymi w przepisach prawa. Proszę zatem śledzić naszą stronę z ofertami pracy. Proszę pamiętać, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

To pewnie typ Charta jest, biega ile sił w nóżkach i przy okazji niucha każde kąty. On musi biegać aby nie ostygł taki typ sabaczki.

To pewnie typ Charta jest biega aby nie ostygł, i przy okazji wszystkie kąty obwąchuje. No dobra powoli wstawać do pracy, kto wymyślił 15 minut przerwy tylko 1,5 kanapki zdążę zszamać, trzeba tylko jedną teraz robić bo szkoda wyrzucać jedzonka. Ech były czasy jak przerwy były 25minut.

Jojo

Ja w w nowej pracy mam 30min także no. Miłej pracy.

Honorata

no i co się stało z tymi czasami? i kiedy to było tak właściwie, musieliście te 10 min odrabiać?

Czy specjalista ds. kalkulacji ma w perspektywie jakąś konkretną ścieżkę kariery w firmie? W ogłoszeniu czytam, że dla ambitnych jest możliwość rozwoju. Zapewne i szkolenia zewnętrzne wchodzą w grę? Jaki jest budżet roczny szkoleniowy? :)

Lucek

Dzień dobry czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy?

@Lucek

Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na stronie https://www.dfm.pl/kariera/ Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, proszę o wysłanie CV mailem na adres rekrutacja@dfm.com.pl, przez formularz on-line lub osobiście dostarczając je do Działu Personalnego. CV jest Pana/Pani wizytówką, a atutem będzie zwarty i klarowny opis obowiązków pełnionych na poprzednich stanowiskach. Proszę pamiętać, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Alex
@Dfm Sp. z o.o.

Zapoznałem się z ofertą pracy na stanowisko operatora traka z doświadczeniem. Jeśli chodzi o to doświadczenie, to pięć lat pracy na takiej samej posadzie wystarczy? Wymagacie również gotowości do pracy w systemie zmianowym. Na ile zmian się pracuje i w jakich godzinach one są? :-)

@Alex

Dziękuję za zapytania. Zapraszam do aplikowania zgodnie z prowadzonym procesem rekrutacyjnym. Aktualnie na stanowisku operatora traka pracujemy w systemie jedno zmianowym, docelowo przewidujemy pracę na dwie zmiany. Praca odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 06.00 do 14.00. Szczegóły omawiamy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Widzę, że szukacie teraz do pracy specjalisty ds. organizacji procesów produkcyjnych. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą i mam kilka pytań. Chcę dowiedzieć się, jak wygląda gwarantowany proces wdrożeniowy? Jest jakoś to ułożone punkt po punkcie, aby nawet wcześniej można było się z tym zapoznać? Pytanie też o cały pakiet benefitów, który oferują. Tak przynajmniej napisali. Co wchodzi w jego skład i klasycznie, ile na rękę na takim stanowisku plus minus?

Radek
@Dfm Sp. z o.o.

A tu nic się nie dowiem? W sumie zanim wyślę CV wolałbym mieć jakiś wstępny research. Chyba o benefitach możecie powiedzieć. Czy ich ilość zależy od stanowiska i umowy?

@Radek

Dziękuję za zapytania. Informacje które Panią/Pana interesują omawiamy szczegółowo na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam do aplikowania zgodnie z prowadzonym procesem rekrutacyjnym. Otrzyma Pani/Pan odpowiedzi na zadane pytania. Wszyscy w firmie jeżeli chodzi o benefity traktowani są jednakowo .

ADLER

Jak wygląda atmosfera w dziale księgowości w DFM? Pojawiły się ogłoszenia, ale chyba cały czas ktoś się tam zmienia

Maurycy
@ADLER

A czemu myślisz że tam jest rotacja? Często się pojawiają ogłoszenia do księgowości? Bo może firma się rozwija i dlatego potrzebują nowych osób. Ty na jakie stanowisko myślałeś żeby aplikować?

Adler
@Maurycy

Chodziło mi o ostatnie ogłoszenia, bo jakiś czas temu z tego co pamiętam były podobne ogłoszenia. Więc pytanie czy osoby się nie sprawdziły czy odeszły same z jakiś względów. Czy w dziale panuje zdrowa, ludzka atmosfera?

adler

pojawiło się ogłoszeni do działu księgowości. Może ktoś powiedzieć jaka panuje tam atmosfera, jak się tam pracuje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Dfm Sp. z o.o.?

Emilia

To jest pytanie retoryczne? Te podwyżki to w każdym dziale, czy w jakichś konkretnych? Na ich stronie internetowej widnieje oferta pracy na stanowisko Informatyk - Administrator sieci? Może jesteś z działu IT i mógłbyś mi powiedzieć jaką stawkę proponują na tym stanowisku? Widzę, że w ogłoszeniu proponują umowę o pracę, a jest szansa na B2B? Nie bardzo jestem obeznana w systemie Hyper-V, a wymagają tego...jest może szansa na szkolenie u Was z działania tego systemu?

@Emilia

Informacje które Panią interesują omawiamy szczegółowo na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam do aplikowania zgodnie z prowadzonym procesem rekrutacyjnym.

Jerzy
@Dfm Sp. z o.o.

Dziękuje za informacje. Jeśli chodzo o rekrutacje to ile jest etapów? Na jeden z nich można umówić się zdalnie czy rozmowa tylko w biurze? W ogóle jest szansa na prace w systemie hybrydowym?

@Jerzy

Dziękuję za zapytania. Każde oferowane stanowisko pracy jest pracą w systemie stacjonarnym. Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z naszym poradnikiem rekrutacyjnym, gdzie znajdzie Pan informacje o całym procesie od ogłoszenia po zatrudnienie - link do naszej strony: https://www.dfm.pl/poradnik-rekrutacyjny/

Pytający1

Jakie zmiany są w DFM sp.z.o.o w dobrym mieście? Oraz zarobki ?

Reszel

Jak to jest możliwe że na umowach jest stawka 12.50 normalnie porażka wstyd jestem młodym pracownikiem ale pachnie mi to krętactwem ze strony pracodawcy. Rozglądam się już za nowym pracodawcą gdzie wypłata nie składa się z 75% premii. Premia jest a może jej nie być.

@Reszel

Ty masz 12.50 ale są tacy co mają 11.50 lub 12.

Ja pracuję od niedawna i dostałam 12.50zł na start. I w sumie jest mi dobrze. Miłego dnia.

@Marta

pytanie jeszcze jak oceniasz samą prace wobec tej stawki. za ciężko to nie jest?

Lorens z Arabii
@Reszel

Brawo wy że pracujecie za takie pieniądze Do informacji waszej: W przyszłym roku wzrośnie także minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych – od 1 stycznia będzie wynosić 22,80 zł, a od 1 lipca – 23,50 zł. A wy będziecie dumać za 12.50zł

@Lorens z Arabii

Tylko tu była wzmianka o premii, że 3/4 z tego dorzuca tak jakby to chyba jednak nie wychodzi tak źle po przekalkulowaniu? wiadomo na ile jej wysokość jest tu potwierdzona i pewna?

Reszela
@Lorens z Arabii

Na szczęście pracujemy na umowach o pracę i dla twojej wiadomości obowiązuje nas kodeks pracy i zarabiamy powyżej minimalnej. Także życzę powodzenia pracować na smieciowkach za takie stawki jak piszesz. Dla twojej wiadomości moja stawka za godzinę mojej pracy to 44 zł. Życzę powodzenia.

Zmora
@Reszela

No to macie dobrze , na stolarni to stawka z dwóch miesięcy razem , ale my zawsze byliśmy traktowani jak zło konieczne , dlatego brakuje już połowy załogi .

Reszel
@Reszela

Tak masz na umowie 44 zł na godzinę to ty chyba w innej firmie pracujesz. Jaka część tego to dodatek? A kodeks pracy to w sumie tu nie istnieje tylko zawiłości kodeksu których bez prawnika nie rozwikłasz. Oszukuj dalej siebie powodzenia w pracy. Wystarczy znać podstawy matematyki aby wiedzieć ile Ci płaci za pracę ponad 100% - dla twojej wiadomości wszystko co powyżej opłacane jest o połowę mniej. Matematyka nie kłamie a jeżeli dalej nie rozumiesz to trudno nie każdy musi umieć liczyć. Wytrwałości życzę bo mi już się chyba kończy.

Wooow
@Reszela

Przyjdź na Stolarnie to będziesz miał 11złotyszy plus premia 120% to też wychodzi że pracujemy za najniższą krajową haha.

Godnie zarabiający
@Wooow

Hehe pan Borysiuk zadbał o fizoli i o stawki jak najniższe, i żebyście emerytury za duże nie dostali. Ja mam 14 euro, plus jak chcę pracować w sobotę to premia wzrasta o 100%. I nie mam żadnej kary za nie przyjście w sobotę, chce to przychodzę. Warto było odejść jak stwierdziłem że kariera mnie tam nie czeka.

aha
@Godnie zarabiający

a kto pytał?

Aktualność
Dzień dobry Państwu,
dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi procesami rekrutacyjnymi.

Przypominamy, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

Zapraszamy do aplikowania :

Ktoś

Jest ok

Wiktoria

Znaczy co się stało z koleżanką? Brzmisz, jakby to był jakiś standard w firmie, cokolwiek masz na myśli tak naprawdę.

Rudy

Mam nadzieję że firmie zabraknie rąk do pracy oby, ludzie życie jest zbyt krótkie by kończyło się na jednej firmie i to jeszcze takiej.

Paulina
@Rudy

Czyli jakiej? Czemu tak uważasz? Masz jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Jeśli tak, to możesz je opisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Dfm Sp. z o.o. - Dobre Miasto

• Jak się pracuje w Dfm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dfm Sp. z o.o.