Dfm Sp. z o.o.

Dobre Miasto

Opinie o Dfm Sp. z o.o.

Stolarnia najniższe stawki najniższe premie majstrowie uważający sie za Twoich władców bez szacunku do pracownika mimo ze nie bedzie miał racji i tak bedzie się kłucił ze ma dopóki nie zmienią sie starzy majstrowie dopóty tam dobrze pracować nigdy sie nie bedzie cały czas rotacja w pracownikach przez nich

Falubaz

Kierownik adam stanulewicz to zwykly typ nadajacy sie do sprzatania kibli a nie na stanowisko kierownicze takich ludzi powinni zamykac w izolatce wysmiac ze taki smerf ma tyle do powiedzenia

wkurwiony

Właśnie wypłyneła sprawa tzw. wczasów pod grusza. Okazuje sie że ludzie którzy sie starają ,zasuwają po 6 dni w tygodniu, wyrabiają produkcje dla firmy nie dostaną ani grosza na wczasy... a czemu? bo są za dobrzy w tym co robia, za dużo zarabiają a firma takich ludzi nie nagradza. Za to ci co walą w hu... nie przychodzą do pracy, nie dostaja za to premi, mało zarabiaja zostaną wynagrodzenie na wczasy. A przecież pieniądze na to ida z kieszeni każdego pracownika. Kpina !!! Brawo zarząd DFM!!!! tępaków nagradzać, a pracowitych olewać!!! nic dodac nic ująć.

Pedro

Powie mi ktoś co tam się dzieje szukają ciągle kierownika stolarni, kiedyś tam pracowałem.

Lubiacy prace

Na produkcji nawet fajna praca trzeba sie poprostu uwijac zeby zrobic norme i wziasc dobre pieniadze. Ale stolarnia lub magazyn korpusow to porazka, brygadzista czuje sie jak w zoo albo na dyskotyce, zwykle chamstwo i brak wychowania. Po zatym mniejsze stawki jesli chodzi o wynagrodzenie. Kierownictwo na produkcji tez w miare mozliwosci, ale krzyzak i krolowa totalny brak wychowania, wiecej pozorow niz wlasnego wkladu.

ornet

pracuje w stolarnie od kilku lat najpierw w ornecie teraz w dobrym , myślałem ze coś sie zmieni ale jest to samo premie zabierane za nic tak jak w ornecie miały być podwyżki jest to samo i jeszcze dojazdy doszły Dfm jako fabryka ogolnie dobry zakład pracy ale na innych działach napewno nie na stolarni nawet te soboty wszyscy wolne drugie zmiany stolarnia oczywiscie pracuje wszystkie

Adam

stanowczo nie polecam w szczególności na stolarni obowiązkowo wszystkie soboty pracujące na pierwszą i drugą zmiane jesli nie przyjdziesz choćby jedną sobote do pracy w miesiącu zabierają premie jeśli zgłośisz ze nie możesz nawet przyjśc usłyszysz od majstra 'ze jak Ci sie nie podoba to wypier....' takie podejscie do ludzi mają tam na okragło jesli ktoś chce byc poniżany obrażany i lubi pracować w obozie pracy to czemu nie... ludzi cały czas brak ale nikt nie mysli dlaczego tak jest ale z takim podejściem do człowieka jak do śmiecia to nigdy tam nie bedzie chetnych

Osoby chcące zatrudnić się w firmie Dfm Sp. z o.o. poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.

Zostaw opinię o Dfm Sp. z o.o. - Dobre Miasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dfm Sp. z o.o.